سخنگوی‌ کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: رئیس سازمان امور مالیاتی میزان منابع درآمدی حاصل از مالیات مصوب در بودجه ۱۴۰۰ را اعلام کرد، که به موجب آن...
اعلام میزان منابع درآمدی حاصل از مالیات مصوب در بودجه ۱۴۰۰

بورس۲۴سخنگوی‌ کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: رئیس سازمان امور مالیاتی در جلسه در خصوص میزان منابع درآمدی حاصل از مالیات مصوب در بودجه ۱۴۰۰ اعلام کرد که به موجب بودجه۲۷۰ هزار میلیارد تومان منابع از محل مالیات در نظر گرفته شده که طی پنج ماه ابتدایی سال ۱۰۸ هزار میلیارد تومان وصول شده است.

مفتح افزود: این رقم نسبت به سال گذشته طی همین ماه‌ ها رشد داشته اما این دریافت مالیات بیشتر از محل جلوگیری از فرار مالیات‌ ها بوده، در نهایت در پایان جلسه مقرر شد که به منظور بررسی دقیق‌ تردرآمدها و هزینه‌ های پیش بینی شده برای سال جاری این کمیسیون جلسات مشترکی را با وزارت اقتصاد و دارایی و سازمان برنامه و بودجه داشته باشد.

منبع: ایسنا


"بورس ۲۴" دارنده مجوز مشاوره رسمی سرمایه گذاری از "بورس" روزانه ده ها محتوای خبری-تحلیلی را در اختیار شما مخاطب گرامی قرار می دهد ، بخشی از محتوای تولید شده به دلیل اثر گذاری مستقیم بر معاملات شما در بورس شامل پیش بینی جامع بازار ، تحلیل سهم ها ، سیگنال خرید و فروش ، معرفی هفتگی سبد سهام ، اخبار ویژه از شرکت ها ، مشاوره آنلاین و... به صورت ویژه ارائه می شود ، لذا پیشنهاد می گردد برای استفاده کامل از خدمات تحلیلی ، خبری و مشاوره ای این رسانه به خانواده بزرگ مشترکین ویژه بپیوندید.