به گزارش راشاتودی، پایگاه خبری رسمی هند، ای‌ تی نا، گزارش داد مقامات هندی به دنبال اخذ مالیات از تجارت رمز ارز و بورس‌ های آن در این کشور هستند...
هند به دنبال اخذ مالیات از بورس و تجارت رمز ارز

بورس۲۴ : پایگاه خبری رسمی هند (ای‌تی نا) گزارش داد مقامات هندی به دنبال اخذ مالیات از تجارت رمزارز و بورس‌ های آن در این کشور هستند.

به گزارش راشاتودی، پایگاه خبری رسمی هند، ای‌ تی نا، گزارش داد مقامات هندی به دنبال اخذ مالیات از تجارت رمزارز و بورس‌ های آن در این کشور هستند.

این پایگاه خبری به نقل از منابع آگاه گزارش داد: دولت هند معتقد است فعالیتی که درآمد ایجاد می‌ کند باید مالیات بپردازد. اداره مالیات هند به دنبال اخذ مالیات از تجارت و تبادل رمز ارزها است، اما این به معنای این نیست که رمزارزها به عنوان یک گروه معتبر اعلام شوند.

رئیس سابق بانک مرکزی هند، راما سوبرامانیان قندهی، هفته گذشته گفت: رمزارزها باید با قوانین موجود به عنوان دارایی یا کالا سازماندهی شوند.

وی اضافه کرد: قانون‌ گذاران مالی باید از دیدگاه مالیاتی از اقدامات سرمایه‌ گذاری افراد در رمز ارزها اطلاع داشته باشند و چنین اطلاعاتی باید از سوی بورس‌ ها به اشتراک گذاشته شود.

منبع: مهر 


"بورس ۲۴" دارنده مجوز مشاوره رسمی سرمایه گذاری از "بورس" روزانه ده ها محتوای خبری-تحلیلی را در اختیار شما مخاطب گرامی قرار می دهد ، بخشی از محتوای تولید شده به دلیل اثر گذاری مستقیم بر معاملات شما در بورس شامل پیش بینی جامع بازار ، تحلیل سهم ها ، سیگنال خرید و فروش ، معرفی هفتگی سبد سهام ، اخبار ویژه از شرکت ها ، مشاوره آنلاین و... به صورت ویژه ارائه می شود ، لذا پیشنهاد می گردد برای استفاده کامل از خدمات تحلیلی ، خبری و مشاوره ای این رسانه به خانواده بزرگ مشترکین ویژه بپیوندید.