بر اساس آمارهای رسمی ارائه‌ شده از سوی مؤسسه آموزش عالی بانکداری ایران در خصوص عملکرد بانک‌ های خصوصی کشور در سال ۱۳۹۹، بانک دی موفق شد از منظر بازده دارایی‌ ها و بازده حقوق صاحبان سهام در جایگاه دوم بانک‌ های خصوصی و خصوصی‌ شده قرار گیرد...
دستیابی بانک دی به رتبه دوم بازدهی دارایی در میان بانک های خصوصی

بورس۲۴ : بر اساس آمارهای رسمی ارائه‌ شده از سوی مؤسسه آموزش عالی بانکداری ایران در خصوص عملکرد بانک‌ های خصوصی کشور در سال ۱۳۹۹، بانک دی موفق شد از منظر بازده دارایی‌ ها و بازده حقوق صاحبان سهام در جایگاه دوم بانک‌ های خصوصی و خصوصی‌ شده قرار گیرد.

برات کریمی، مدیر عامل بانک دی، در نشست هم‌ اندیشی با مدیران شعب سراسر کشور با اعلام این مطلب و تشریح دستاوردهای این بانک در دو سال گذشته، بر لزوم جدیت و تلاش مضاعف همکاران صف و ستاد در مراقبت از دستاوردها و حفظ روند روبه رشد بانک تأکید کرد.

کریمی در این نشست ضمن قدردانی از تلاش‌ های کارکنان در تحقق اهداف عملیاتی شعب گفت: با همت و تلاش جمعی همکاران و درایت و راهبری هیئت‌ مدیره، در مدت زمان کوتاهی شاهد اتفاقات مطلوبی در بانک بوده‌ ایم، به گونه‌ ای که رشد شاخص‌ های عملیاتی نشان از حرکت کم‌ نظیر بانک دی در نظام بانکی است.

مدیر عامل بانک دی، پاسداری و حراست از دستاوردهای کلیدی بانک را مهم‌ ترین وظیفه مدیران ارشد و کارکنان دانست و افزود: دستاوردهای کلیدی بانک مانند کاهش زیان انباشته، قیمت تمام‌ شده پول، NPL و کسری نقدینگی زمانی مؤثر واقع می‌ شود که منتج از عملیات بانک باشد.


"بورس ۲۴" دارنده مجوز مشاوره رسمی سرمایه گذاری از "بورس" روزانه ده ها محتوای خبری-تحلیلی را در اختیار شما مخاطب گرامی قرار می دهد ، بخشی از محتوای تولید شده به دلیل اثر گذاری مستقیم بر معاملات شما در بورس شامل پیش بینی جامع بازار ، تحلیل سهم ها ، سیگنال خرید و فروش ، معرفی هفتگی سبد سهام ، اخبار ویژه از شرکت ها ، مشاوره آنلاین و... به صورت ویژه ارائه می شود ، لذا پیشنهاد می گردد برای استفاده کامل از خدمات تحلیلی ، خبری و مشاوره ای این رسانه به خانواده بزرگ مشترکین ویژه بپیوندید.