گزارش تجمیعی از وضعیت و جایگاه اپراتورهای تلفن‌ همراه در «ترابرد پذیری شماره‌ های تلفن‌ همراه» از ابتدای این طرح تا ۱۹ شهریور ۱۴۰۰ نشان از آن دارد، که همراه‌ اول در این بخش نیز پیشتاز بوده و تنها اپراتور دارای تراز مثبت است...
آخرین وضعیت اپراتورها در طرح ترابرد پذیری

بورس۲۴ : گزارش تجمیعی از وضعیت و جایگاه اپراتورهای تلفن‌ همراه در «ترابرد پذیری شماره‌ های تلفن‌ همراه» از ابتدای این طرح تا ۱۹ شهریور ۱۴۰۰ نشان از آن دارد که همراه‌ اول در این بخش نیز پیشتاز بوده و تنها اپراتور دارای تراز مثبت است.

بر اساس این آمار، همراه‌ اول در مقطع زمانی مذکور میزبان بالغ بر ۶۹۹ هزار ورودی مشترک از طریق ترابردپذیری از دو اپراتور دیگر بوده است. در این مدت همچنین بالغ بر ۶۱۷ هزار مشترک همراه‌ اول نیز به دیگر اپراتورها ترابرد کرده‌ اند.

اما در مجموع تراز میزان مشترکان ورودی و خروجی همراه‌ اول در ترابرد پذیری مثبت بوده و بالغ بر ۸۱ هزار مشترک بیشتر جذب این اپراتور شده‌ اند.

بر اساس این گزارش، به این ترتیب همراه‌ اول به‌ دلایل متعددی همچون پوشش شبکه، رضایت‌ مندی کاربران و خدمات گسترده‌ تر، تنها اپراتور کشور است که همچنان در اجرای طرح ترابرد پذیری موفق بوده و جایگاه خود را حفظ کرده است.

منبع: موبنا 


"بورس ۲۴" دارنده مجوز مشاوره رسمی سرمایه گذاری از "بورس" روزانه ده ها محتوای خبری-تحلیلی را در اختیار شما مخاطب گرامی قرار می دهد ، بخشی از محتوای تولید شده به دلیل اثر گذاری مستقیم بر معاملات شما در بورس شامل پیش بینی جامع بازار ، تحلیل سهم ها ، سیگنال خرید و فروش ، معرفی هفتگی سبد سهام ، اخبار ویژه از شرکت ها ، مشاوره آنلاین و... به صورت ویژه ارائه می شود ، لذا پیشنهاد می گردد برای استفاده کامل از خدمات تحلیلی ، خبری و مشاوره ای این رسانه به خانواده بزرگ مشترکین ویژه بپیوندید.