در فضای کسب و کار مردم و ۶٠ میلیون سهامدار دخالت نکن! ۴۵٠٠ سهامدار سیمان با پیوستن به کارزارآزادسازی سیمان در نامه ای خطاب به علیرضا رزم حسینی وزیر صنعت معدن و تجارت خواستار پایان قیمت گذاری دستوری و دولتی این محصول و رعایت اصل رقابت پذیری در آن شدند. در این نامه آمده است که منافع ۶٠ میلیون در شرکت های سیمانی درگیر است که در زمره آن ها دارندگان سهام عدالت و قشرهای مختلف بازنشسته هستند. لذا لازم است ، بدون نگاه سطحی بر مقوله کنترل قیمت ها که همواره سبب سرازیر شدن رانت به جیب واسطه ها و دلالان شده ، با احترام به اصل مکانیزم عرضه و تقاضا از هرگونه دخالت در فضای کسب و کار متعلق به ۶ میلیون سهامدار خودداری کنید. رونوشت این نامه برای دادستان کل کشور ، وزیر اقتصاد و دارایی ، وزیر راه و شهرسازی ، رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار و مدیرعامل بورس کالای ایران ارسال شده است.
درخواست ۴۵٠٠ سهامدار در روزهای پایانی رزم حسینی

4500 سهامدار سیمان با پیوستن به کارزارآزادسازی سیمان در نامه ای خطاب به علیرضا رزم حسینی وزیر صنعت معدن و تجارت خواستار پایان قیمت گذاری دستوری و دولتی این محصول و رعایت اصل رقابت پذیری در آن شدند.

در این نامه آمده است که منافع 60 میلیون در شرکت های سیمانی درگیر است که در زمره آن ها دارندگان سهام عدالت و قشرهای مختلف بازنشسته هستند. لذا لازم است ، بدون نگاه سطحی بر مقوله کنترل قیمت ها که همواره سبب سرازیر شدن رانت به جیب واسطه ها و دلالان شده ، با احترام به اصل مکانیزم عرضه و تقاضا از هرگونه دخالت در فضای کسب و کار متعلق به 6 میلیون سهامدار خودداری کنید.

رونوشت این نامه برای دادستان کل کشور ، وزیر اقتصاد و دارایی ، وزیر راه و شهرسازی ، رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار و مدیرعامل بورس کالای ایران ارسال شده است.

لینک پیوستن به کارزار حمایت آزادسازی از صنعت سیمان


"بورس ۲۴" دارنده مجوز مشاوره رسمی سرمایه گذاری از "بورس" روزانه ده ها محتوای خبری-تحلیلی را در اختیار شما مخاطب گرامی قرار می دهد ، بخشی از محتوای تولید شده به دلیل اثر گذاری مستقیم بر معاملات شما در بورس شامل پیش بینی جامع بازار ، تحلیل سهم ها ، سیگنال خرید و فروش ، معرفی هفتگی سبد سهام ، اخبار ویژه از شرکت ها ، مشاوره آنلاین و... به صورت ویژه ارائه می شود ، لذا پیشنهاد می گردد برای استفاده کامل از خدمات تحلیلی ، خبری و مشاوره ای این رسانه به خانواده بزرگ مشترکین ویژه بپیوندید.