تولید این مجموعه در سه ماه اول امسال ۱۲ هزار و ۸۹۸ تُن بود که نسبت به سه ماهه اول ۱۳۹۸ معادل ۴۰ درصد و نسبت به مدت مشابه سال قبل ۲۲ درصد رشد داشته است. و...
فروش، سودآوری و توسعه در شرکت فرآورده های نسوز ایران

بورس۲۴تولید این مجموعه در سه ماه اول امسال ۱۲ هزار و ۸۹۸ تُن بود که نسبت به سه ماهه اول ۱۳۹۸ معادل ۴۰ درصد و نسبت به مدت مشابه سال قبل ۲۲ درصد رشد داشته است.

چهت دستیابی به این رکورد شش پروژه زیر که چهار تای آنها به بهره برداری رسیده و دو تای دیگر در هفته های آتی به بهره برداری خواهد رسید محقق شده است.

این پروژه ها عبارتند از :

-نوسازی و باز سازی و راه اندازی یک دستگاه پرس ۱۶۰۰ تن (برای اولین بار در کشور )
- راه اندازی یک خط پخت ۳۰۰۰ تنی
- راه اندازی یک سیستم کامل توزین و میکسر
- نصب و راه اندازی یک اسیاب ویبرو میل
- ساخت و نصب و راه اندازی یک خط خردایش ده هزار تنی
- تجهیز و نوسازی سیستم های پخت به تجهیزات مدرن کنترل و ابزار دقیق

در سال ۹۹ نیزبا تحقق جهش تولید برای اولین بار در طول عمر شرکت با ثبت رکورد ۵۰۰۰۰ تن تولید و۵۰۰۰ میلیارد ریال فروش و با افزایش تولید ۲۵ درصدی نسبت به سال ۹۸ بالاترین رکورد در میزان تولید کل و بالاترین رکورد در تولید فراورده های شکل دار را در طول عمر شرکت فراورده های نسوز ایران ثبت نموده است.

دستیابی به این اهداف و نتایج درخشان ناشی از حمایت ها و راهنمایی های مدیریت محترم عامل شستا اقای دکتر رضوانی فر و هییت مدیره و مدیریت شرکت صدر تامین جناب آقای سلیمانی و همکاری و حمایت و تلاش کارگران و کارکنان شرکت فراورده های نسوز محقق گردیده است .

گفتنی است، همچنین لازم به ذکر است کلیه اقدامات انجام شده در این پروژه ها با استفاده حداکثری از توان مهندسی و پیمانکاری داخلی اجرا گردیده است.


"بورس ۲۴" دارنده مجوز مشاوره رسمی سرمایه گذاری از "بورس" روزانه ده ها محتوای خبری-تحلیلی را در اختیار شما مخاطب گرامی قرار می دهد ، بخشی از محتوای تولید شده به دلیل اثر گذاری مستقیم بر معاملات شما در بورس شامل پیش بینی جامع بازار ، تحلیل سهم ها ، سیگنال خرید و فروش ، معرفی هفتگی سبد سهام ، اخبار ویژه از شرکت ها ، مشاوره آنلاین و... به صورت ویژه ارائه می شود ، لذا پیشنهاد می گردد برای استفاده کامل از خدمات تحلیلی ، خبری و مشاوره ای این رسانه به خانواده بزرگ مشترکین ویژه بپیوندید.