بورس ٢۴ : قیمت مصالح ساختمانی در بازار مسکن شهر در بهار امسال ۱۰۰ درصد افزایش یافت. رشد ۲ برابری قیمت مصالح ساختمانی براساس متوسط قیمت ۸ گروه مصالح پرمصرف محاسبه شده است که میزان افزایش را نسبت به بهار ۹۹ نشان می دهد. قیمت مصالح ساختمانی در مقایسه با زمستان سال گذشته ۱۹ درصد رشد کرده است. بیشترین رشد قیمت برای آهن آلات و ...
تورم ۱۰۰ درصدی ساخت مسکن

بورس۲۴ : قیمت مصالح ساختمانی در بازار مسکن شهر در بهار امسال ۱۰۰ درصد افزایش یافت.
رشد ۲ برابری قیمت مصالح ساختمانی براساس متوسط قیمت ۸ گروه مصالح پرمصرف محاسبه شده است که میزان افزایش را نسبت به بهار ۹۹ نشان می دهد. قیمت مصالح ساختمانی در مقایسه با زمستان سال گذشته ۱۹ درصد رشد کرده است.
بیشترین رشد قیمت برای آهن آلات و میلگرد اعلام شده است.
کمترین افزایش نرخ نیز مربوط به خدمات و دستمزد کارگر ساختمانی است.این برای اولین بار است که قیمت مصالح ساختمانی ۱۰۰ درصد افزایش پیدا می کند.


"بورس ۲۴" دارنده مجوز مشاوره رسمی سرمایه گذاری از "بورس" روزانه ده ها محتوای خبری-تحلیلی را در اختیار شما مخاطب گرامی قرار می دهد ، بخشی از محتوای تولید شده به دلیل اثر گذاری مستقیم بر معاملات شما در بورس شامل پیش بینی جامع بازار ، تحلیل سهم ها ، سیگنال خرید و فروش ، معرفی هفتگی سبد سهام ، اخبار ویژه از شرکت ها ، مشاوره آنلاین و... به صورت ویژه ارائه می شود ، لذا پیشنهاد می گردد برای استفاده کامل از خدمات تحلیلی ، خبری و مشاوره ای این رسانه به خانواده بزرگ مشترکین ویژه بپیوندید.