ذوب آهن در این برهه حساس که صنعت فولاد با کمبود برق همراه می باشد به دلیل دارا بودن کوره بلند و مصرف کک مورد توجه ویژه ای قرار گرفته و در مدار صعودی خوبی می باشد.
دلیل تثبیت سهام ذوب آهن در نرخ بالای ۴۰۰ تومان

بورس۲۴ : ذوب آهن در این برهه حساس که صنعت فولاد با کمبود برق همراه می باشد به دلیل دارا بودن کوره بلند و مصرف کک مورد توجه ویژه ای قرار گرفته و در مدار صعودی خوبی می باشد.

در 3 ماهه اول سال ذوب آهن با جهش سنگین 316 درصدی سود خالص همراه شده و یکی از بالاترین نرخ های رشد سود را به همراه داشته است.

در عملکرد تیر ماه نیز رشد فروش شرکت ادامه داشته و ثبت بسیار عالی درآمد 2634 میلیاردی را از شرکت شاهد بودیم.

فروش 4 ماهه امسال جهش سنگین 117 درصدی را به همراه داشته است.

شرکت فروش بیش از 34600 میلیاردی را برای سال جاری پیشبینی کرده است که در عملکرد 4 ماهه پوشش نزدیک به 30 درصد بودجه خود را به همراه داشته و این بودجه حتی می تواند با تعدیل مثبت نیز همراه شود.

نتیجه تحولات بنیادی در 1 ماهه اخیر بازدهی 7 درصدی سهام ذوب آهن در بازار بوده به طوری که توانسته قیمت سهام شرکت را در سطح بالای 400 تومان تثبیت نماید.


"بورس ۲۴" دارنده مجوز مشاوره رسمی سرمایه گذاری از "بورس" روزانه ده ها محتوای خبری-تحلیلی را در اختیار شما مخاطب گرامی قرار می دهد ، بخشی از محتوای تولید شده به دلیل اثر گذاری مستقیم بر معاملات شما در بورس شامل پیش بینی جامع بازار ، تحلیل سهم ها ، سیگنال خرید و فروش ، معرفی هفتگی سبد سهام ، اخبار ویژه از شرکت ها ، مشاوره آنلاین و... به صورت ویژه ارائه می شود ، لذا پیشنهاد می گردد برای استفاده کامل از خدمات تحلیلی ، خبری و مشاوره ای این رسانه به خانواده بزرگ مشترکین ویژه بپیوندید.