مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران از لغو قطع آب مشترکان پر مصرف استان خبر داد و گفت: با مشارکت مردم این طرح اجرا نخواهد شد...
قطع آب مشترکان پر مصرف استان تهران لغو شد

بورس۲۴ : مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران از لغو قطع آب مشترکان پر مصرف استان خبر داد و گفت: با مشارکت مردم این طرح اجرا نخواهد شد.

محمدرضا بختیاری پیش از ظهر یکشنبه در جمع خبرنگاران از لغو قطع آب مشترکان پرمصرف استان خبر داد و اظهار داشت: طبق بررسی‌های صورت گرفته شاهد کاهش مصرف ۲۰۰ هزار مترمکعبی آب بوده‌ایم.

وی با بیان اینکه کاهش ۲۰۰ هزار متر مکعبی مصرف معادل مصرف آب شرب برای یک شهر ۸۰۰ هزار نفری می‌باشد، گفت: این موضوع در تاریخ مصرف آب شرب در تهران بی‌سابقه بوده که هم اکنون با مشارکت مردم محقق شده است.

مدیرعامل آب و فاضلاب استان تهران عنوان داشت: طی این کاهش مصرف و با توجه به اخطارهای متعدد شرکت آب و فاضلاب استان تهران از ابتدای تیرماه و همکاری خوب مردم تصمیم بر این شد که قطعی آب از دستور کار خارج شود.

بختیاری در ادامه گفت: طی سال جاری مصرف آب در استان تهران یک درصد رشد داشته که این موضوع نشان می‌دهد بیشتر شهروندان تهرانی الگوی مصرف را رعایت می‌کنند، زیرا به طور متوسط هرساله استان تهران با ۲.۵ درصد افزایش رشد مصرف آب نسبت به افزایش جمعیت مواجه بوده است.

منبع: مهر


"بورس ۲۴" دارنده مجوز مشاوره رسمی سرمایه گذاری از "بورس" روزانه ده ها محتوای خبری-تحلیلی را در اختیار شما مخاطب گرامی قرار می دهد ، بخشی از محتوای تولید شده به دلیل اثر گذاری مستقیم بر معاملات شما در بورس شامل پیش بینی جامع بازار ، تحلیل سهم ها ، سیگنال خرید و فروش ، معرفی هفتگی سبد سهام ، اخبار ویژه از شرکت ها ، مشاوره آنلاین و... به صورت ویژه ارائه می شود ، لذا پیشنهاد می گردد برای استفاده کامل از خدمات تحلیلی ، خبری و مشاوره ای این رسانه به خانواده بزرگ مشترکین ویژه بپیوندید.