بر اساس آخرین گزارش منتشر شده توسط سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در دولت دوازدهم که مبتنی بر آمار سه ماه نخست سال ۱۴۰۰ است، نسبت به بازه زمانی مشابه دو ساله تنها از رشد سهم بازار همراه اول و ریزش ایرانسل و رایتل خبر می‌ دهد...
آخرین گزارش رگولاتوری از سهم بازار اپراتورها منتشر شد

بورس۲۴ : آخرین گزارش منتشر شده توسط سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در دولت دوازدهم که مبتنی بر آمار سه ماه نخست سال ۱۴۰۰ است، نسبت به بازه زمانی مشابه دوساله، تنها از رشد سهم بازار همراه اول و ریزش ایرانسل و رایتل خبر می‌ دهد.

در سه‌ ماهۀ اول سال ۱۴۰۰، مشترکان فعال همراه اول ۷۰ میلیون و ۲۱۱ هزار و ۶۶۵ مشترک، مشترکان فعال ایرانسل ۵۶ میلیون و ۷۰۸هزار و ۵۲۸ مشترک و مشترکان فعال رایتل ۴میلیون و ۹۰۳هزار و ۱۵۳ مشترک بوده است. جمع کل خطوط فعال اپراتورها در سه ماهۀ اول سال ۱۴۰۰ نیز ۱۳۱میلیون و ۸۲۳ هزار و ۳۴۶ بوده است.

بر اساس این گزارش و در مقایسه سه ماه نخست سال‌  های ۱۳۹۸ و ۱۴۰۰، به ترتیب سهم بازار همراه اول از ۵۲.۴۴ درصد در سه ماه نخست سال ۹۸ به ۵۳.۲۷ در سه ماه نخست سال ۱۴۰۰ رسیده و ۰.۸۳ درصد افزایش پیدا کرده است.

اما سهم بازار ایرانسل از ۴۳.۰۹ به ۴۳.۰۱ رسیده و ۰.۰۷ درصد کاهش پیدا کرده است؛ سهم بازار رایتل هم از ۴.۴۷ به ۳.۷۱ رسیده و ۰.۷۵ درصد کاهش پیدا کرده است.


"بورس ۲۴" دارنده مجوز مشاوره رسمی سرمایه گذاری از "بورس" روزانه ده ها محتوای خبری-تحلیلی را در اختیار شما مخاطب گرامی قرار می دهد ، بخشی از محتوای تولید شده به دلیل اثر گذاری مستقیم بر معاملات شما در بورس شامل پیش بینی جامع بازار ، تحلیل سهم ها ، سیگنال خرید و فروش ، معرفی هفتگی سبد سهام ، اخبار ویژه از شرکت ها ، مشاوره آنلاین و... به صورت ویژه ارائه می شود ، لذا پیشنهاد می گردد برای استفاده کامل از خدمات تحلیلی ، خبری و مشاوره ای این رسانه به خانواده بزرگ مشترکین ویژه بپیوندید.