دانشگاه الزهرا (س) از فعال‌ ترین برگزار کنندگان دوره های تخصصی مالی است و دوره های MBA بازار سرمایه و MBA علم داده و معاملات الگوریتمی این دانشگاه با استقبال گسترده مخاطبین روبروست، که...
اعلام آمادگی دانشگاه الزهر ا(س) برای برگزاری ۴دوره MBA مالی جدید

بورس۲۴ : علی رحمانی، معاون اداری و مالی دانشگاه الزهرا (س) و علیرضا قنادان مدیر عامل شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس در خصوص تحول آموزشی بازار سرمایه دیدار و گفتگو کردند. برگزاری چهار عنوان دوره جدید MBA مالی، با مشارکت شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس و دانشگاه الزهرا(س) از اهم موضوعات این دیدار بود.

همچنین دانشگاه الزهرا (س) برای برگزاری آزمون های الکترونیک گواهینامه های حرفه ای با ظرفیت 50 تا 100 نفر اعلام آمادگی کامل کرد.

یادآور می شود، دانشگاه الزهرا(س) از فعال‌ ترین برگزار کنندگان دوره های تخصصی مالی است و دوره های MBA بازار سرمایه و MBA علم داده و معاملات الگوریتمی این دانشگاه با استقبال گسترده مخاطبین روبروست.

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص دوره های MBA می توانند به سایت vclc.alzahra.ac.ir مراجعه نموده و یا با شماره 02191301710 تماس حاصل نمایند.

منبع: کانال دوره های MBA و DBA دانشگاه الزهرا (س)


"بورس ۲۴" دارنده مجوز مشاوره رسمی سرمایه گذاری از "بورس" روزانه ده ها محتوای خبری-تحلیلی را در اختیار شما مخاطب گرامی قرار می دهد ، بخشی از محتوای تولید شده به دلیل اثر گذاری مستقیم بر معاملات شما در بورس شامل پیش بینی جامع بازار ، تحلیل سهم ها ، سیگنال خرید و فروش ، معرفی هفتگی سبد سهام ، اخبار ویژه از شرکت ها ، مشاوره آنلاین و... به صورت ویژه ارائه می شود ، لذا پیشنهاد می گردد برای استفاده کامل از خدمات تحلیلی ، خبری و مشاوره ای این رسانه به خانواده بزرگ مشترکین ویژه بپیوندید.