مدیر عامل گروه فولاد مبارکه در پیامی به مناسبت فرا رسیدن عید غدیر گفت: غدیر‌، این بزرگترین نعمت الهی و اسعد اعیاد، نوری تابان برای هدایت همیشگی بشر در تمام اعصار خواهد بود...
غدیر‌، نوری تابان برای هدایت همیشگی بشر در تمام اعصار خواهد بود

بورس۲۴ : مدیر عامل گروه فولاد مبارکه در پیامی به مناسبت فرارسیدن عید غدیر گفت: غدیر‌، این بزرگترین نعمت الهی و اسعد اعیاد، نوری تابان برای هدایت همیشگی بشر در تمام اعصار خواهد بود.

به گزارش خبرنگار فولاد، مدیر عامل گروه فولاد مبارکه به مناسبت فرا رسیدن عید سعید غدیر خم با صدور پیامی، این عید بزرگ را به همه هم‌ وطنان به ویژه کارکنان گروه فولاد مبارکه تبریک گفت که متن آن به شرح زیر است:

وَلَایَةُ عَلِیِّ بْنِ أَبِی طَالِبٍ حِصْنِی فَمَنْ دَخَلَ حِصْنِی أَمِنَ مِنْ عَذَابِی

غدیر‌، این بزرگترین نعمت الهی و اسعد اعیاد، نوری تابان برای هدایت همیشگی بشر در تمام اعصار خواهد بود.

ولایت علی و خاندان او به فرموده پیامبر(ص) ثقل عظیمی است که هم سنگ قرآن بوده و هدایت بشر بدون هرکدام از آن‌ ها ناممکن.

اینجانب ضمن تبریک این عید بزرگ به همه هم‌وطنان عزیز به‌ویژه کارکنان خدوم گروه فولاد مبارکه، از خداوند متعال پیروی از آن بزرگ مرد تاریخ و قدم برداشتن در راه وی را برای همه مؤمنین خواستارم و امیدوارم تلاش‌ های مجموعه فولاد مبارکه در راستای خدمت به مردم عزیز ایران اسلامی که همواره در زمره محبین حضرتش بوده‌ اند، مقبول درگاه حق تعالی قرار گیرد.

ان‌ شاء الله
حمید رضا عظیمیان
مدیر عامل فولاد مبارکه


"بورس ۲۴" دارنده مجوز مشاوره رسمی سرمایه گذاری از "بورس" روزانه ده ها محتوای خبری-تحلیلی را در اختیار شما مخاطب گرامی قرار می دهد ، بخشی از محتوای تولید شده به دلیل اثر گذاری مستقیم بر معاملات شما در بورس شامل پیش بینی جامع بازار ، تحلیل سهم ها ، سیگنال خرید و فروش ، معرفی هفتگی سبد سهام ، اخبار ویژه از شرکت ها ، مشاوره آنلاین و... به صورت ویژه ارائه می شود ، لذا پیشنهاد می گردد برای استفاده کامل از خدمات تحلیلی ، خبری و مشاوره ای این رسانه به خانواده بزرگ مشترکین ویژه بپیوندید.