به گزارش کدال نگر بورس ٢۴، شرکت سرمایه گذاری تدبیر گران فارس و خوزستان اعلام نمود پیرو گزارش منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر نگرانی های سهامداران از بابت افت قیمت سهام به استحضار می رساند هیچ اتفاق خاص و نامطلوبی در شرکت روی نداده است و حسب گزارشات منتشره در سامانه کدال ، شرکت تاکنون بیش از ١,۵٠٠ ریال سود به ازای هرسهم محقق نموده است . لازم به ذکر است که عملکرد شرکت مطابق برنامه اعلامی در گزارش تفسیری در حال انجام می باشدو کاهش ارزش سهام شرکت ناشی از عرضه و تقاضا می باشد.
توضیحات «سدبیر» در خصوص عملکرد

به گزارش کدال نگر بورس۲۴ ، شرکت سرمایه گذاری تدبیر گران فارس و خوزستان اعلام نمود پیرو گزارش منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر نگرانی های سهامداران از بابت افت قیمت سهام به استحضار می رساند هیچ اتفاق خاص و نامطلوبی در شرکت روی نداده است و حسب گزارشات منتشره در سامانه کدال ، شرکت تاکنون بیش از 1,500 ریال سود به ازای هرسهم محقق نموده است . لازم به ذکر است که عملکرد شرکت مطابق برنامه اعلامی در گزارش تفسیری در حال انجام می باشدو کاهش ارزش سهام شرکت ناشی از عرضه و تقاضا می باشد.


"بورس ۲۴" دارنده مجوز مشاوره رسمی سرمایه گذاری از "بورس" روزانه ده ها محتوای خبری-تحلیلی را در اختیار شما مخاطب گرامی قرار می دهد ، بخشی از محتوای تولید شده به دلیل اثر گذاری مستقیم بر معاملات شما در بورس شامل پیش بینی جامع بازار ، تحلیل سهم ها ، سیگنال خرید و فروش ، معرفی هفتگی سبد سهام ، اخبار ویژه از شرکت ها ، مشاوره آنلاین و... به صورت ویژه ارائه می شود ، لذا پیشنهاد می گردد برای استفاده کامل از خدمات تحلیلی ، خبری و مشاوره ای این رسانه به خانواده بزرگ مشترکین ویژه بپیوندید.