در بازار کم رونق فروش خودرو قیمت برخی از خودروهای داخلی بازهم افزایش پیدا کرد.
افزایش قیمت خودرو در بازار راکد

بورس۲۴ : در بازار کم رونق فروش خودرو قیمت برخی از خودروهای داخلی بازهم افزایش پیدا کرد.

بازار خرید و فروش خودرو در نخستین روز هفته جاری نیز همانند روزهای گذشته رکود معاملات را شاهد است. با این وجود روند افزایش قیمتها در برخی از خودروهای داخلی همچنان وجود دارد اما سوال اینجاست وقتی خودرویی فروخته نمی شود چرا قیمت آن هر روز افزایش پیدا می کند؟

فعالان بازار خرید و فروش خودرو معتقدند در شرایط فعلی کمتر خریداری اقدام به خرید خودرو می کند از آن طرف فروشنده ها برای جلوگیری از ضرر و زیان خود قیمتها را به صورت غیرمنطقی در بازارهای غیررسمی و در قالب تبلیغات اغوا کننده هر روز افزایش می دهند تا شاید در رکود بازار سودی عاید آنها شود.

در حال حاضر مشاهدات بازار نشان می دهد سایپا 111 به مرز 140 میلیون تومان رسیده است. علاوه براین کوئیک دنده ای 153 میلیون تومان، ساینا 147 میلیون تومان و تیبادو 140 میلیون تومان قیمت گذاری شده است.

در بازار امروز خرید و فروش خودرو پژو 405 جی ال ایکس 216 میلیون توممان، پژو پارس 250 میلیون تومان، پژو 206تیپ دو 225 میلیون تومان، پژو 206 صندوقدار 276 میلیون تومان، رانا پلاس 233 میلیون تومان، سمند ال ایکس 218 میلیون تومان، و پژو 207 اتوماتیک 385 میلیون تومان به فروش می رسد.

منبع: تسنیم


"بورس ۲۴" دارنده مجوز مشاوره رسمی سرمایه گذاری از "بورس" روزانه ده ها محتوای خبری-تحلیلی را در اختیار شما مخاطب گرامی قرار می دهد ، بخشی از محتوای تولید شده به دلیل اثر گذاری مستقیم بر معاملات شما در بورس شامل پیش بینی جامع بازار ، تحلیل سهم ها ، سیگنال خرید و فروش ، معرفی هفتگی سبد سهام ، اخبار ویژه از شرکت ها ، مشاوره آنلاین و... به صورت ویژه ارائه می شود ، لذا پیشنهاد می گردد برای استفاده کامل از خدمات تحلیلی ، خبری و مشاوره ای این رسانه به خانواده بزرگ مشترکین ویژه بپیوندید.