به گزارش کدال نگر بورس ٢۴، شرکت صنایع شیمیایی فارس اعلام نمود پیرو شایعه منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر عدم تولید و فروش محصول پارافرمالدئید به استحضار می رساند که این محصول از ابتدای سال قبل تا کنون در حال تولید و فروش می باشد که فروش آن تماماً بصورت صادراتی انجام می پذیرد .
توضیحات «شفارس» در خصوص اطلاعات تولید و فروش

به گزارش کدال نگر بورس۲۴ ، شرکت صنایع شیمیایی فارس اعلام نمود پیرو شایعه منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر عدم تولید و فروش محصول پارافرمالدئید به استحضار می رساند که این محصول از ابتدای سال قبل تا کنون در حال تولید و فروش می باشد که فروش آن تماماً بصورت صادراتی انجام می پذیرد .


"بورس ۲۴" دارنده مجوز مشاوره رسمی سرمایه گذاری از "بورس" روزانه ده ها محتوای خبری-تحلیلی را در اختیار شما مخاطب گرامی قرار می دهد ، بخشی از محتوای تولید شده به دلیل اثر گذاری مستقیم بر معاملات شما در بورس شامل پیش بینی جامع بازار ، تحلیل سهم ها ، سیگنال خرید و فروش ، معرفی هفتگی سبد سهام ، اخبار ویژه از شرکت ها ، مشاوره آنلاین و... به صورت ویژه ارائه می شود ، لذا پیشنهاد می گردد برای استفاده کامل از خدمات تحلیلی ، خبری و مشاوره ای این رسانه به خانواده بزرگ مشترکین ویژه بپیوندید.