شاخص بورس ٠.۴درصد افزایش و دلار و سکه به ترتیب ۴.١ و ۵.٩ درصد رشد را در هفته گذشته نصیب سرمایه‌گذاران خود کردند.
مقایسه بازارهای بورس، ارز و طلا در هفته‌ای که گذشت

بورس۲۴ : شاخص بورس 0.4درصد افزایش و دلار و سکه به ترتیب 4.1 و 5.9 درصد رشد را در هفته گذشته نصیب سرمایه‌گذاران خود کردند.

بررسی بازدهی بازارهای سرمایه، ارز و طلا نشان می‌دهد از ابتدای امسال تا پایان هفته گذشته شاخص بورس بیش از 0.68 درصدی رشد را نصیب سرمایه‌گذاران این بازار کرده است. این در حالی است که در این مدت سرمایه‌گذاران بازار ارز(دلار) نیز 2.94درصد افزایش و خریداران سکه طلا 1.4 درصد افزایش را در سبد سرمایه‌گذاری خود داشته‌اند.

همچنین در هفته گذشته شاخص بورس افزایش 0.4درصدی داشته است و در مقابل نیز دلار 4.1درصد و سکه 5.9 درصد رشد را نصیب سرمایه‌گذاران خود کرده‌اند.

این گزارش می‌افزاید: منسوجات با 9.4 درصد، استخراج کانه‌های فلزی با 8.3 درصد، زراعت و خدمات وابسته با 7.6 درصد، مخابرات با 4.2 درصد و انتشار، چاپ و تکثیر با 1.9 درصد بیشترین تاثیر مثبت و استخراج نفت، گاز و خدمات جنبی بجز اکتشاف با 13.5 درصد، حمل و نقل با 7.8 درصد، سایر واسطه‌گری‌های مالی با 5.9 درصد، ساخت محصولات فلزی با 5.6 درصد و ماشین‌آلات و دستگاه‌های برق با 5.4 درصد بیشترین تاثیر منفی در نماگر بازار بورس را در این مدت به ثبت رساندند.

همچنین در هفته‌ای که گذشت خودرو و ساخت قطعات با 2918میلیون سهم، سرمایه‌گذاری‌ها با 2912میلیون سهم، بانک‌ها و موسسات اعتباری با 1022میلیون سهم، فلزات اساسی با 845میلیون سهم، استخراج کانه‌های فلزی با 707 میلیون سهم، محصولات شیمیایی با 700میلیون سهم، شرکت‌های چندرشته‌ای صنعتی با 569 میلیون سهم، انبوه‌سازی، املاک و مستغلات با 552 میلیون سهم، محصولات غذایی و آشامیدنی بجز قند و شکر با 498 میلیون سهم و سیمان، گچ و آهک با 458 میلیون سهم بیشترین حجم معاملات هفتگی را به نام خود ثبت کردند.


"بورس ۲۴" دارنده مجوز مشاوره رسمی سرمایه گذاری از "بورس" روزانه ده ها محتوای خبری-تحلیلی را در اختیار شما مخاطب گرامی قرار می دهد ، بخشی از محتوای تولید شده به دلیل اثر گذاری مستقیم بر معاملات شما در بورس شامل پیش بینی جامع بازار ، تحلیل سهم ها ، سیگنال خرید و فروش ، معرفی هفتگی سبد سهام ، اخبار ویژه از شرکت ها ، مشاوره آنلاین و... به صورت ویژه ارائه می شود ، لذا پیشنهاد می گردد برای استفاده کامل از خدمات تحلیلی ، خبری و مشاوره ای این رسانه به خانواده بزرگ مشترکین ویژه بپیوندید.