به گزارش کدال نگر بورس ٢۴ شرکت فرآوری زغال سنگ پروده طبس در ۴ ماهه منتهی به تیر از فروش محصولات خود ٢۴٧ میلیارد تومان درآمد کسب نمود که از این مبلغ ٧١ میلیارد تومان آن مربوط به همین ماه می باشد. گفتنی است مبلغ فروش این شرکت در مدت ۴ ماهه در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ١١٢ درصد رشد داشته است.نرخ فروش میانگین ٣ماهه زغال سنگ کنسانتره کک شو از ۳۳,۸۱۲,۱۱۳ ریال برای هر تن به ۳۸,۲۶۸,۵۶۴ ریال در تیرماه افزایش یافته است.
«کپرور» در تیر ماه خوش درخشید

به گزارش کدال نگر بورس۲۴ شرکت فرآوری زغال سنگ پروده طبس در 4 ماهه منتهی به تیر از فروش محصولات خود 247 میلیارد تومان درآمد کسب نمود که از این مبلغ 71 میلیارد تومان آن مربوط به همین ماه می باشد. گفتنی است مبلغ فروش این شرکت در مدت 4 ماهه در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 112 درصد رشد داشته است.نرخ فروش میانگین 3ماهه زغال سنگ کنسانتره کک شو از ۳۳,۸۱۲,۱۱۳ ریال برای هر تن به ۳۸,۲۶۸,۵۶۴ ریال در تیرماه افزایش یافته است.


"بورس ۲۴" دارنده مجوز مشاوره رسمی سرمایه گذاری از "بورس" روزانه ده ها محتوای خبری-تحلیلی را در اختیار شما مخاطب گرامی قرار می دهد ، بخشی از محتوای تولید شده به دلیل اثر گذاری مستقیم بر معاملات شما در بورس شامل پیش بینی جامع بازار ، تحلیل سهم ها ، سیگنال خرید و فروش ، معرفی هفتگی سبد سهام ، اخبار ویژه از شرکت ها ، مشاوره آنلاین و... به صورت ویژه ارائه می شود ، لذا پیشنهاد می گردد برای استفاده کامل از خدمات تحلیلی ، خبری و مشاوره ای این رسانه به خانواده بزرگ مشترکین ویژه بپیوندید.