محمد حسن متولی زاده گفت: محدودیت برق به علت وضع تولید نیروگاه‌ های برق آبی، گرمای شدید، خشکسالی و افزایش مصرف برق که هم زمان شده اند، تا پایان مرداد ماه ادامه خواهد داشت...
مدیر عامل توانیر: محدودیت‌ های برق  تا پایان مرداد ادامه دارد

بورس۲۴ : مدیر عامل توانیر گفت: محدودیت برق به علت وضع تولید نیروگاه‌ های برق آبی، گرمای شدید، خشکسالی و افزایش مصرف برق که همزمان شده اند، تا پایان مرداد ادامه دارد

محمد حسن متولی زاده در رزمایش سراسری پایش و رصد مدیریت مصرف برق کشور با محور مصارف ادارات، اصناف، کسبه و جلب مشارکت مشترکان خانگی (طرح شهید عباسپور) افزود: کاهش بارش، خشکسالی شدید و کاهش تولید نیروگاه‌ های برق آبی موجب شد امسال سال استثنایی از نظر محدودیت‌ های تولید برق باشد گرچه با همکاری صدا و سیما و سازمان بسیج مستضعفان، تاکنون توانستیم با کمترین مشکل این شرایط را سپری کنیم.

وی گفت: امیدواریم برگزاری این همایش، منشاء اصلاح الگوی مصرف شود و نتیجه موثری در میزان مصرف برق ادارات، اصناف و فرهنگ مصرف داشته باشد.

مدیر عامل توانیر ادامه داد: هر چه مصارف در این بخش‌ ها کاهش یابد تاثیر بزرگی در پایداری شبکه برق کشور خواهد داشت.

منبع: صدا و سیما


"بورس ۲۴" دارنده مجوز مشاوره رسمی سرمایه گذاری از "بورس" روزانه ده ها محتوای خبری-تحلیلی را در اختیار شما مخاطب گرامی قرار می دهد ، بخشی از محتوای تولید شده به دلیل اثر گذاری مستقیم بر معاملات شما در بورس شامل پیش بینی جامع بازار ، تحلیل سهم ها ، سیگنال خرید و فروش ، معرفی هفتگی سبد سهام ، اخبار ویژه از شرکت ها ، مشاوره آنلاین و... به صورت ویژه ارائه می شود ، لذا پیشنهاد می گردد برای استفاده کامل از خدمات تحلیلی ، خبری و مشاوره ای این رسانه به خانواده بزرگ مشترکین ویژه بپیوندید.