به گزارش کدال نگر بورس ٢۴ شرکت چادرملو در ۴ ماهه منتهی به تیر از فروش محصولات خود ١٢٩۵٠ میلیارد تومان درآمد کسب نمود که از این مبلغ ٣١٩۴ میلیارد تومان آن مربوط به همین ماه می باشد. گفتنی است مبلغ فروش این شرکت در مدت ۴ ماهه در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ٢٧٣ درصد رشد داشته است.
ثبت فروش سنگین ١٣ هزار میلیارد تومانی در چادرملو

به گزارش کدال نگر بورس۲۴ شرکت چادرملو در 4 ماهه منتهی به تیر از فروش محصولات خود 12950 میلیارد تومان درآمد کسب نمود که از این مبلغ 3194 میلیارد تومان آن مربوط به همین ماه می باشد. گفتنی است مبلغ فروش این شرکت در مدت 4 ماهه در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 273 درصد رشد داشته است.


"بورس ۲۴" دارنده مجوز مشاوره رسمی سرمایه گذاری از "بورس" روزانه ده ها محتوای خبری-تحلیلی را در اختیار شما مخاطب گرامی قرار می دهد ، بخشی از محتوای تولید شده به دلیل اثر گذاری مستقیم بر معاملات شما در بورس شامل پیش بینی جامع بازار ، تحلیل سهم ها ، سیگنال خرید و فروش ، معرفی هفتگی سبد سهام ، اخبار ویژه از شرکت ها ، مشاوره آنلاین و... به صورت ویژه ارائه می شود ، لذا پیشنهاد می گردد برای استفاده کامل از خدمات تحلیلی ، خبری و مشاوره ای این رسانه به خانواده بزرگ مشترکین ویژه بپیوندید.