مطابق اطلاعیه بورس اوراق بهادار تهران ، از این تاریخ (پنجم مرداد ماه ١۴٠٠) صندوق سرمایه‌گذاری قابل معامله مانی جهت سرمایه‌گذاری در اوراق بهادار با درآمد ثابت با نماد «مانی(MANI)» در فهرست نرخ‌های بازار صندوق‌های سرمایه‌گذاری قابل معامله در بورس اوراق بهادار تهران درج ‌گردید. مدیر این صندوق، شرکت سبدگردان مانی، موسسان آن شرکت توسعه سرمایه آرمان گوهر ایرانیان و شرکت سبدگردان مانی می­باشند. همچنین متولی صندوق موسسه حسابرسی هوشیار ممیز و بازارگردان آن نیز صندوق سرمایه‌گذاری اختصاصی بازارگردانی مهرگان می­باشند. این صندوق حداکثر ٢٠٠.٠٠٠.٠٠٠ واحد سرمایه‌گذاری خواهد داشت که تعداد ١٩٨.٠٠٠.٠٠٠ واحد آن به عنوان واحدهای عادی در نظر گرفته‌شده است .علاقه‌مندان برای مشاهده اطلاعات تکمیلی به آدرس www.ManiFunds.ir مراجعه نمایند.
درج صندوق با درآمد ثابت «مانی»

مطابق اطلاعیه بورس اوراق بهادار تهران ، از این تاریخ (پنجم مرداد ماه 1400) صندوق سرمایه‌گذاری قابل معامله مانی جهت سرمایه‌گذاری در اوراق بهادار با درآمد ثابت با نماد «مانی(MANI)» در فهرست نرخ‌های بازار صندوق‌های سرمایه‌گذاری قابل معامله در بورس اوراق بهادار تهران درج ‌گردید. مدیر این صندوق، شرکت سبدگردان مانی، موسسان آن شرکت توسعه سرمایه آرمان گوهر ایرانیان و شرکت سبدگردان مانی می­باشند. همچنین متولی صندوق موسسه حسابرسی هوشیار ممیز و بازارگردان آن نیز صندوق سرمایه‌گذاری اختصاصی بازارگردانی مهرگان می­باشند. این صندوق حداکثر 200.000.000 واحد سرمایه‌گذاری خواهد داشت که تعداد 198.000.000 واحد آن به عنوان واحدهای عادی در نظر گرفته‌شده است .علاقه‌مندان برای مشاهده اطلاعات تکمیلی به آدرس www.ManiFunds.ir مراجعه نمایند.


"بورس ۲۴" دارنده مجوز مشاوره رسمی سرمایه گذاری از "بورس" روزانه ده ها محتوای خبری-تحلیلی را در اختیار شما مخاطب گرامی قرار می دهد ، بخشی از محتوای تولید شده به دلیل اثر گذاری مستقیم بر معاملات شما در بورس شامل پیش بینی جامع بازار ، تحلیل سهم ها ، سیگنال خرید و فروش ، معرفی هفتگی سبد سهام ، اخبار ویژه از شرکت ها ، مشاوره آنلاین و... به صورت ویژه ارائه می شود ، لذا پیشنهاد می گردد برای استفاده کامل از خدمات تحلیلی ، خبری و مشاوره ای این رسانه به خانواده بزرگ مشترکین ویژه بپیوندید.