به گزارش کدال نگر بورس ٢۴، شرکت مجتمع صنعتی آرتاویل تایر اعلام نمود یرو شایعه منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر افزایش سرمایه به استحضار می رساند هیات مدیره شرکت در حال بررسی افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی دارایی ها(حسب مورد زمین یا سرمایه گذاری های بلند مدت) می باشد.
«پارتا» تصمیم به افزایش سرمایه دارد

به گزارش کدال نگر بورس۲۴ ، شرکت مجتمع صنعتی آرتاویل تایر اعلام نمود یرو شایعه منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر افزایش سرمایه به استحضار می رساند هیات مدیره شرکت در حال بررسی افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی دارایی ها(حسب مورد زمین یا سرمایه گذاری های بلند مدت) می باشد.


"بورس ۲۴" دارنده مجوز مشاوره رسمی سرمایه گذاری از "بورس" روزانه ده ها محتوای خبری-تحلیلی را در اختیار شما مخاطب گرامی قرار می دهد ، بخشی از محتوای تولید شده به دلیل اثر گذاری مستقیم بر معاملات شما در بورس شامل پیش بینی جامع بازار ، تحلیل سهم ها ، سیگنال خرید و فروش ، معرفی هفتگی سبد سهام ، اخبار ویژه از شرکت ها ، مشاوره آنلاین و... به صورت ویژه ارائه می شود ، لذا پیشنهاد می گردد برای استفاده کامل از خدمات تحلیلی ، خبری و مشاوره ای این رسانه به خانواده بزرگ مشترکین ویژه بپیوندید.