به گزارش کدال نگر بورس ٢۴ شرکت ملی صنایع مس ایران در ۴ ماهه منتهی به تیر از فروش محصولات خود ٢١٢۶٣ میلیارد تومان درآمد کسب نمود که از این مبلغ ٧٧۴۴ میلیارد تومان آن مربوط به همین ماه می باشد. گفتنی است مبلغ فروش این شرکت در مدت ۴ ماهه در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ١٣٢ درصد رشد داشته است.
جهش چشمگیر فروش «فملی» در تیر و ثبت فروش بیش از ٢١ هزار میلیارد تومانی در ۴ ماهه

به گزارش کدال نگر بورس۲۴ شرکت ملی صنایع مس ایران در 4 ماهه منتهی به تیر از فروش محصولات خود 21263 میلیارد تومان درآمد کسب نمود که از این مبلغ 7744 میلیارد تومان آن مربوط به همین ماه می باشد. گفتنی است مبلغ فروش این شرکت در مدت 4 ماهه در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 132 درصد رشد داشته است.


"بورس ۲۴" دارنده مجوز مشاوره رسمی سرمایه گذاری از "بورس" روزانه ده ها محتوای خبری-تحلیلی را در اختیار شما مخاطب گرامی قرار می دهد ، بخشی از محتوای تولید شده به دلیل اثر گذاری مستقیم بر معاملات شما در بورس شامل پیش بینی جامع بازار ، تحلیل سهم ها ، سیگنال خرید و فروش ، معرفی هفتگی سبد سهام ، اخبار ویژه از شرکت ها ، مشاوره آنلاین و... به صورت ویژه ارائه می شود ، لذا پیشنهاد می گردد برای استفاده کامل از خدمات تحلیلی ، خبری و مشاوره ای این رسانه به خانواده بزرگ مشترکین ویژه بپیوندید.