شرکت خودروسازی آمریکایی تسلا عملکرد سه ماهه دوم خود را منتشر کرد که نشان می‌داد سود این شرکت در این ۳ ماهه برای اولین بار از ۱ میلیارد دلار فراتر رفته است.
سود تسلا ١٠ برابر شد

بورس۲۴ : شرکت خودروسازی آمریکایی تسلا عملکرد سه ماهه دوم خود را منتشر کرد که نشان می‌داد سود این شرکت در این ۳ ماهه برای اولین بار از ۱ میلیارد دلار فراتر رفته است.

به نقل از سی‌ان‌بی‌سی، شرکت خودروسازی آمریکایی تسلا عملکرد سه ماهه دوم خود را منتشر کرد که نشان می‌داد سود این شرکت در این ۳ ماهه برای اولین بار از ۱ میلیارد دلار فراتر رفته و ۱۰ برابر دوره مشابه سال گذشته شده است.

همچنین این خودروساز بزرگ اعلام کرد دارایی‌های مرتبط با بیت‌کوین این شرکت به ۲۳ میلیون دلار می‌رسد.

سهام شرکت تسلا به دنبال انتشار این گزارش ۲ درصد جهش کرد.

به این ترتیب به هر سهم تسلا ۱.۴۵ دلار سود تعلق گرفت در حالی که کارشناسان رفینیتیو پیش‌بینی کرده بودند سود هر سهم تسلا حداکثر به ۹۸ سنت برسد.

این گزارش نشان داد سود شرکت تسلا در این ۳ ماهه به ۱.۱۴ میلیارد دلار رسیده است. این در حالی است که سود خالص تسلا در ۳ ماهه اول سال قبل به ۱۰۴ میلیون دلار رسیده بود.

درآمد تسلا از خودروسازی در این بازه به ۱۰.۸۲ میلیارد دلار رسید در حالی که درآمد حاصل از فروش خدمات به ۹۵۱ میلیون دلار و درآمد حاصل از تجارت انرژی این شرکت به ۸۰۱ میلیون دلار رسید.

منبع: مهر


"بورس ۲۴" دارنده مجوز مشاوره رسمی سرمایه گذاری از "بورس" روزانه ده ها محتوای خبری-تحلیلی را در اختیار شما مخاطب گرامی قرار می دهد ، بخشی از محتوای تولید شده به دلیل اثر گذاری مستقیم بر معاملات شما در بورس شامل پیش بینی جامع بازار ، تحلیل سهم ها ، سیگنال خرید و فروش ، معرفی هفتگی سبد سهام ، اخبار ویژه از شرکت ها ، مشاوره آنلاین و... به صورت ویژه ارائه می شود ، لذا پیشنهاد می گردد برای استفاده کامل از خدمات تحلیلی ، خبری و مشاوره ای این رسانه به خانواده بزرگ مشترکین ویژه بپیوندید.