فوتی‌ های کرونا نیز بیشتر شده / میزان بستری‌ ها به مرز ۱۰ هزار نفر رسیده است جامعه دیگر کشش محدودیت را ندارد / مردم پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند محسنی بند پی استاندار تهران امروز طی سخنانی گفت:‌ میزان مبتلایان و فوتی‌ های کرونا نسبت به هفته گذشته افزایش یافته و در حال حاضر ۹ هزار و ۳۰۰ بیمار کرونایی در بیمارستان‌ های استان بستری هستند، که...
استاندار تهران:‌ میزان مبتلایان به کرونا نسبت به هفته گذشته افزایش یافته

بورس۲۴ : محسنی بندپی استاندار تهران طی سخنانی گفت:‌ میزان مبتلایان و فوتی‌ های کرونا نسبت به هفته گذشته افزایش یافته و در حال حاضر ۹ هزار و ۳۰۰ بیمار کرونایی در بیمارستان‌ های استان بستری هستند.

او افزود: بیش از ۹ هزار و ۳۰۰ بیمار در بیمارستان‌های دانشگاه‍‌های علوم پزشکی، بخش خصوصی و تامین اجتماعی بستری هستند

به گفته وی برای افزایش تخت‌ های بیمارستانی باید از همه دستگاه‌ها استفاده کرد تا اطمینان خاطر در جامعه ایجاد کنیم که می توانیم ۱۱ هزار تخت بستری در تهران برای بیماران نیازمند ایجاد کنیم.

او ادامه داد: یکی از شرایط سختی که دانشگاه ها با آن مواجه هستند، مشکلات مالی است که باید از دولت و وزارت بهداشت و قرارگاه عملیاتی نیرو درخواست کرد و ضروری است نیروی جدیدی به کمک کادر درمان بیاید.

وی تصریح کرد، تهران بیش از یک میلیون جمعیت بالای ۶۰ سال دارد به همین منظور ضروری است مدیریت سامانه الکترونیکی نوبت دهی واکسن را به دانشگاه های علوم پزشکی در تهران بدهند تا مدیریت انجام شود. جامعه دیگر کشش محدودیت را ندارد و رعایت پروتکل های بهداشتی ضروری است.

منبع: ایرنا


"بورس ۲۴" دارنده مجوز مشاوره رسمی سرمایه گذاری از "بورس" روزانه ده ها محتوای خبری-تحلیلی را در اختیار شما مخاطب گرامی قرار می دهد ، بخشی از محتوای تولید شده به دلیل اثر گذاری مستقیم بر معاملات شما در بورس شامل پیش بینی جامع بازار ، تحلیل سهم ها ، سیگنال خرید و فروش ، معرفی هفتگی سبد سهام ، اخبار ویژه از شرکت ها ، مشاوره آنلاین و... به صورت ویژه ارائه می شود ، لذا پیشنهاد می گردد برای استفاده کامل از خدمات تحلیلی ، خبری و مشاوره ای این رسانه به خانواده بزرگ مشترکین ویژه بپیوندید.