صبح امروز مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده شرکت داروسازی ابوریحان با حضور اکثریت سهامداران و اعضای هیات مدیره برگزار شد.
تصویب افزایش سرمایه ۵۰ درصدی داروسازی ابوریحان در مجمع

بورس۲۴ : صبح امروز مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده شرکت داروسازی ابوریحان با حضور اکثریت سهامداران و اعضای هیات مدیره برگزار شد.

در این مجمع میثم نورمحمدی مدیرعامل شرکت داروسازی ابوریحان گفت: هدف از انجام افزایش سرمایه افزایش سودآوری پایدار، ارتقاء کیفیت محصولات، راه‌اندازی خط جدید آمپول سازی، جلوگیری از هزینه های تولید قراردادی، افزایش میزان فروش و صادرات، بالابردن ظرفیت تولید و در نهایت کسب سهم بازار بیشتر برای محصولات هدف خواهد بود.

در این مجمع افزایش سرمایه 50درصدی شرکت داروسازی ابوریحان به تصویب رسید. این افزایش سرمایه از محل آورده نقدی سهامداران و مطالبات حال شده بوده که بر این اساس سرمایه "دابور" به میزان 300 میلیارد ریال افزایش یافت. با انجام این افزایش سرمایه، سرمایه شرکت از مبلغ 600 میلیارد ریال به مبلغ 900میلیارد ریال افزایش یافت.

گفتنی است فروش داروسازی ابوریحان در ۳ماهه ابتدای سال نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱۵۰درصد افزایش داشته و از ۲۱۵میلیارد تومان عبور کرده است. همچنین در این مدت برای هر سهم 1115 ریال سود محقق شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد 50درصدی داشته است.


"بورس ۲۴" دارنده مجوز مشاوره رسمی سرمایه گذاری از "بورس" روزانه ده ها محتوای خبری-تحلیلی را در اختیار شما مخاطب گرامی قرار می دهد ، بخشی از محتوای تولید شده به دلیل اثر گذاری مستقیم بر معاملات شما در بورس شامل پیش بینی جامع بازار ، تحلیل سهم ها ، سیگنال خرید و فروش ، معرفی هفتگی سبد سهام ، اخبار ویژه از شرکت ها ، مشاوره آنلاین و... به صورت ویژه ارائه می شود ، لذا پیشنهاد می گردد برای استفاده کامل از خدمات تحلیلی ، خبری و مشاوره ای این رسانه به خانواده بزرگ مشترکین ویژه بپیوندید.