مجمع عمومی عادی سالانه بانک اقتصاد نوین، بعد از ظهر روز پنجشنبه ۳۱ تیر ماه سال ۱۴۰۰ در سالن همایش‌ های هتل المپیک برگزار شد. در این مجمع...
مهر تائید سهامداران بر عملکرد بانک اقتصاد نوین

بورس۲۴ : مجمع عمومی عادی سالانه بانک اقتصاد نوین، بعدازظهر روز پنجشنبه ۳۱ تیر ماه سال ۱۴۰۰ در سالن همایش‌ های هتل المپیک برگزار شد.

این مجمع با حضور حداکثری سهامداران، حسابرس و بازرس قانونی، مدیر عامل و اعضای هیئت‌ مدیره این بانک برگزار شد و گزارش عملکرد و صورت‌ های مالی این شرکت برای سال مالی منتهی به ۳۰ اسفند ماه ۱۳۹۹ پس از قرائت گزارش حسابرس و بازرس قانونی به تصویب سهامداران رسید.

گفتنی است، در پایان بر اساس تصمیمات مجمع، روزنامه دنیای اقتصاد به‌ عنوان روزنامه رسمی بانک و موسسه حسابرسی تدوین و همکاران به‌ عنوان بازرس قانونی بانک انتخاب شدند.


"بورس ۲۴" دارنده مجوز مشاوره رسمی سرمایه گذاری از "بورس" روزانه ده ها محتوای خبری-تحلیلی را در اختیار شما مخاطب گرامی قرار می دهد ، بخشی از محتوای تولید شده به دلیل اثر گذاری مستقیم بر معاملات شما در بورس شامل پیش بینی جامع بازار ، تحلیل سهم ها ، سیگنال خرید و فروش ، معرفی هفتگی سبد سهام ، اخبار ویژه از شرکت ها ، مشاوره آنلاین و... به صورت ویژه ارائه می شود ، لذا پیشنهاد می گردد برای استفاده کامل از خدمات تحلیلی ، خبری و مشاوره ای این رسانه به خانواده بزرگ مشترکین ویژه بپیوندید.