مدیر روابط عمومی سازمان بورس و اوراق بهادار با اشاره به اعلام رسمی دولت مبنی بر تعطیلی فعالیت ادارات دولتی استان تهران و البرز و همچنین تعطیلی بانک ها، از تعطیل شدن بورس خبر داد.
بورس هم تعطیل شد

بورس۲۴ : مدیر روابط عمومی سازمان بورس و اوراق بهادار با اشاره به اعلام رسمی دولت مبنی بر تعطیلی فعالیت ادارات دولتی استان تهران و البرز و همچنین تعطیلی بانک ها، از تعطیل شدن بورس خبر داد.

سارا علیاری در گفت وگو با بورس۲۴ درباره وضعیت بورس های کشور با توجه به تعطیلات یک هفته پیش رو استان های تهران و البرز اظهار داشت: در پی اعلام رسمی دولت به دنبال تصمیم قرارگاه عملیاتی و کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مبارزه با کرونا برای تعطیل شدن استان های تهران و البرز ؛ با توجه به تعطیل شدن فعالیت بانک ها ،بورس هم تعطیل خواهد بود .


"بورس ۲۴" دارنده مجوز مشاوره رسمی سرمایه گذاری از "بورس" روزانه ده ها محتوای خبری-تحلیلی را در اختیار شما مخاطب گرامی قرار می دهد ، بخشی از محتوای تولید شده به دلیل اثر گذاری مستقیم بر معاملات شما در بورس شامل پیش بینی جامع بازار ، تحلیل سهم ها ، سیگنال خرید و فروش ، معرفی هفتگی سبد سهام ، اخبار ویژه از شرکت ها ، مشاوره آنلاین و... به صورت ویژه ارائه می شود ، لذا پیشنهاد می گردد برای استفاده کامل از خدمات تحلیلی ، خبری و مشاوره ای این رسانه به خانواده بزرگ مشترکین ویژه بپیوندید.