شاخص بورس ١.٨درصد افزایش و دلار و سکه به ترتیب ١.١۶ و ١.١٢ درصد افت را در هفته گذشته نصیب سرمایه‌گذاران خود کردند.
مقایسه بازارهای بورس، ارز و طلا در هفته‌ای که گذشت

بورس۲۴ : شاخص بورس 1.8درصد افزایش و دلار و سکه به ترتیب 1.16 و 1.12 درصد افت را در هفته گذشته نصیب سرمایه‌گذاران خود کردند.

بررسی بازدهی بازارهای سرمایه، ارز و طلا نشان می‌دهد از ابتدای امسال تا پایان هفته گذشته شاخص بورس بیش از 0.17 درصدی کاهش را نصیب سرمایه‌گذاران این بازار کرده است. این در حالی است که در این مدت سرمایه‌گذاران بازار ارز(دلار) نیز 0.5درصد کاهش و خریداران سکه طلا 4 درصد افت را در سبد سرمایه‌گذاری خود داشته‌اند.

همچنین در هفته گذشته شاخص بورس افزایش 1.8درصدی داشته است و در مقابل نیز دلار 1.16درصد و سکه 1.12 درصد کاهش را نصیب سرمایه‌گذاران خود کرده‌اند.

این گزارش می‌افزاید: منسوجات با 16.4 درصد، فنی و مهندسی با 14.3 درصد، کانه‌های فلزی با 5.7 درصد، لاستیک و پلاستیک با 4.5 درصد و رایانه با 43 درصد بیشترین تاثیر مثبت و وسایل ارتباطی با 6.3 درصد، استخراج نفت و گاز با 3.2 درصد، ماشین‌آلات با 3 درصد، انتشار و چاپ با 2.5 درصد و سرمایه‌گذاری‌ها با 2.1 درصد بیشترین تاثیر منفی در نماگر بازار بورس را در این مدت به ثبت رساندند.

همچنین در هفته‌ای که گذشت خودرو و ساخت قطعات با 7821میلیون سهم، بانک‌ها و موسسات اعتباری با 4886میلیون سهم، سرمایه‌گذاری‌ها با 3861میلیون سهم، انبوه‌سازی با 1589 میلیون سهم، محصولات شیمیایی با 1546 میلیون سهم، فلزات اساسی با 1401 میلیون سهم، فرآورده‌های نفتی با 1128 میلیون سهم، چندرشته‌ای با 985 میلیون سهم و کانه‌های فلزبی با 921 میلیون سهم بیشترین حجم معاملات هفتگی را به نام خود ثبت کردند.


"بورس ۲۴" دارنده مجوز مشاوره رسمی سرمایه گذاری از "بورس" روزانه ده ها محتوای خبری-تحلیلی را در اختیار شما مخاطب گرامی قرار می دهد ، بخشی از محتوای تولید شده به دلیل اثر گذاری مستقیم بر معاملات شما در بورس شامل پیش بینی جامع بازار ، تحلیل سهم ها ، سیگنال خرید و فروش ، معرفی هفتگی سبد سهام ، اخبار ویژه از شرکت ها ، مشاوره آنلاین و... به صورت ویژه ارائه می شود ، لذا پیشنهاد می گردد برای استفاده کامل از خدمات تحلیلی ، خبری و مشاوره ای این رسانه به خانواده بزرگ مشترکین ویژه بپیوندید.