بررسی گزارش فعالیت سه ماهه نخست سال جاری شرکت پارس دارو از تحقق ١٠٨درصدی بودجه فروش حکایت دارد. به گزارش روابط عمومی پارس دارو، بر اساس گزارش فعالیت سه ماهانه منتهی به پایان خرداد ماه سال جاری، فروش شرکت ١٠٨درصد، سود خالص ١٠۶ درصد و سود عملیاتی ١٠١درصد نسبت به میزان بودجه در نظر گرفته شده سه ماهه ابتدایی سال ١۴٠٠ محقق شده است.
تولید و فروش پارس دارو بالاتر از بودجه سه ماهه

بررسی گزارش فعالیت سه ماهه نخست سال جاری شرکت پارس دارو از تحقق 108درصدی بودجه فروش حکایت دارد.

به گزارش روابط عمومی پارس دارو، بر اساس گزارش فعالیت سه ماهانه منتهی به پایان خرداد ماه سال جاری، فروش شرکت 108درصد، سود خالص 106 درصد و سود عملیاتی 101درصد نسبت به میزان بودجه در نظر گرفته شده سه ماهه ابتدایی سال 1400 محقق شده است.

بر پایه این گزارش، این رشد تولید و فروش پارس دارو در حالی رقم خورده است که با برنامه‌ریزی صورت گرفته، در سال جاری 10 قلم محصولات دارویی جدید تولید خواهند شد که تولید تعدادی از این محصولات آغاز شده و الباقی نیز به تدریج به سبد محصولات شرکت اضافه خواهند شد.

با تولید این محصولات پیش بینی می‌شود در ماه های باقی مانده سال 1400 تولید و فروش شرکت افزایش بیشتری داشته باشد و اقلام دارویی فوق ارقام قابل قبولی از فروش محصولات شرکت را به خود اختصاص دهند.

لازم به ذکر است، این 10 قلم محصولات دارویی جدید در دسته‌های قلبی و عروقی، دیابت، گوارشی، اعصاب و روان، پوستی، خون و انکولوژی، کرونا و مکمل ها (پوست، استخوان و سیستم عصبی) هستند که 4 قلم از این محصولات برای نخستین بار است که در کشور تولید می شود.

شرکت پارس دارو همچنین اجرای پروژه تولید محصولات سافت ژل را به عنوان یکی از مهمترین پروژه‌های سال 1400 خود در دستور کار قرار داده است که با بهره برداری از این خط، ضمن ایجاد تنوع بیشتر در سبد محصولات، سودآوری بهتری برای سال 1401 شرکت می‌توان متصور بود.


"بورس ۲۴" دارنده مجوز مشاوره رسمی سرمایه گذاری از "بورس" روزانه ده ها محتوای خبری-تحلیلی را در اختیار شما مخاطب گرامی قرار می دهد ، بخشی از محتوای تولید شده به دلیل اثر گذاری مستقیم بر معاملات شما در بورس شامل پیش بینی جامع بازار ، تحلیل سهم ها ، سیگنال خرید و فروش ، معرفی هفتگی سبد سهام ، اخبار ویژه از شرکت ها ، مشاوره آنلاین و... به صورت ویژه ارائه می شود ، لذا پیشنهاد می گردد برای استفاده کامل از خدمات تحلیلی ، خبری و مشاوره ای این رسانه به خانواده بزرگ مشترکین ویژه بپیوندید.