به گزارش کدال نگر بورس ٢۴ شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی در ١٢ ماهه منتهی به اسفند ٩٩ برای هر سهم ١٧٢۶ ریال سود حسابرسی شده محقق کرد در حالی که در گزارش حسابرسی نشده این رقم ١۵۶١ ریال اعلام شده بود. درآمد عملیاتی با رشد ١٨۶ درصدی به ۴٨۵٧ میلیارد تومان رسید.
حسابرس سود «وبانک» را افزایش داد

به گزارش کدال نگر بورس۲۴ شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی در 12 ماهه منتهی به اسفند 99 برای هر سهم 1726 ریال سود حسابرسی شده محقق کرد در حالی که در گزارش حسابرسی نشده این رقم 1561 ریال اعلام شده بود. درآمد عملیاتی با رشد 186 درصدی به 4857 میلیارد تومان رسید.


"بورس ۲۴" دارنده مجوز مشاوره رسمی سرمایه گذاری از "بورس" روزانه ده ها محتوای خبری-تحلیلی را در اختیار شما مخاطب گرامی قرار می دهد ، بخشی از محتوای تولید شده به دلیل اثر گذاری مستقیم بر معاملات شما در بورس شامل پیش بینی جامع بازار ، تحلیل سهم ها ، سیگنال خرید و فروش ، معرفی هفتگی سبد سهام ، اخبار ویژه از شرکت ها ، مشاوره آنلاین و... به صورت ویژه ارائه می شود ، لذا پیشنهاد می گردد برای استفاده کامل از خدمات تحلیلی ، خبری و مشاوره ای این رسانه به خانواده بزرگ مشترکین ویژه بپیوندید.