جواد هدایتی در گفت‌ و گویی درباره آخرین وضعیت مسافران در مرز زمینی ایران – ارمنستان اظهار داشت: مرز ایران- ارمنستان باز است و ارمنستان ورود ایرانی‌ ها را ممنوع نکرده است. هر چند...
مدیر کل ترانزیت سازمان حمل‌ و‌ نقل جاده‌ ای: با هجوم مسافران برای سفر به ارمنستان مواجه هستیم

بورس۲۴ : جواد هدایتی در گفت‌ و گو با ایلنا درباره آخرین وضعیت مسافران در مرز زمینی ایران – ارمنستان اظهار داشت: مرز ایران- ارمنستان باز است و ارمنستان ورود ایرانی‌ها را ممنوع نکرده است هرچند که ترافیک و تقاضا برای سفر زمینی به ارمنستان افزایش یافته است.

وی ادامه داد: باید توجه داشته باشیم که ارمنستان از گذشته یکی از مقاصد توریستی ایرانی‌ها بوده است و با توجه به اینکه سفر زمینی به سایر کشورهای همسایه در شرایط کرونایی محدود و یا ممنوع است، تقاضا برای سفر به ارمنستان افزایش یافته و با توجه به شرایطی که ارمنستان برای مسافران مهیا کرده، با هجوم مسافران به این کشور مواجه هستیم.


"بورس ۲۴" دارنده مجوز مشاوره رسمی سرمایه گذاری از "بورس" روزانه ده ها محتوای خبری-تحلیلی را در اختیار شما مخاطب گرامی قرار می دهد ، بخشی از محتوای تولید شده به دلیل اثر گذاری مستقیم بر معاملات شما در بورس شامل پیش بینی جامع بازار ، تحلیل سهم ها ، سیگنال خرید و فروش ، معرفی هفتگی سبد سهام ، اخبار ویژه از شرکت ها ، مشاوره آنلاین و... به صورت ویژه ارائه می شود ، لذا پیشنهاد می گردد برای استفاده کامل از خدمات تحلیلی ، خبری و مشاوره ای این رسانه به خانواده بزرگ مشترکین ویژه بپیوندید.