از شنبه ۱۹ تیر۱۴۰۰ تا اطلاع بعدی، ساعات حضور کارکنان در ادارات مرکزی و شعب بانک‌ آینده در استان‌ تهران از شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۶ و ۳۰ دقیقه تا ۱۳ و ۳۰ دقیقه خواهد بود...
تغییر ساعت کار بانک آینده در استان تهران /  سحر خیزتر از همیشه برای خدمت به مردم

بورس۲۴ : از شنبه ۱۹ تیر۱۴۰۰ تا اطلاع بعدی، ساعات حضور کارکنان در ادارات مرکزی و شعب بانک‌ آینده در استان‌ تهران از شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۶ و ۳۰ دقیقه تا ۱۳ و ۳۰ دقیقه خواهد بود..

بر این اساس ساعت ارایه خدمت به‌مشتریان بانک‌ آینده از 7 صبح تا ۱۳ و ۳۰ اعلام شده است.

یادآور می شود تا پایان مرداد ماه امسال، روزهای پنج‌ شنبه اداره مرکزی و همه شعب بانک‌ آینده در سراسر کشور تعطیل است.

همچنین‌ در راستای مسئولیت های اجتماعی تمامی واحدهای ستادی و شعب‌ بانک آینده به‌ منظور صرفه‌ جویی در مصرف برق، در صورت لزوم، موظف به استفاده 50 درصدی از چراغ‌ های روشنایی و هم چنین استفاده بهینه از دستگاه‌ های سرمایشی هستند. 


"بورس ۲۴" دارنده مجوز مشاوره رسمی سرمایه گذاری از "بورس" روزانه ده ها محتوای خبری-تحلیلی را در اختیار شما مخاطب گرامی قرار می دهد ، بخشی از محتوای تولید شده به دلیل اثر گذاری مستقیم بر معاملات شما در بورس شامل پیش بینی جامع بازار ، تحلیل سهم ها ، سیگنال خرید و فروش ، معرفی هفتگی سبد سهام ، اخبار ویژه از شرکت ها ، مشاوره آنلاین و... به صورت ویژه ارائه می شود ، لذا پیشنهاد می گردد برای استفاده کامل از خدمات تحلیلی ، خبری و مشاوره ای این رسانه به خانواده بزرگ مشترکین ویژه بپیوندید.