امیرحسین نادری، مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات، با حضور در کارخانه کک سازی طبس، از این واحد صنعتی که با ظرفیت تولید سالیانه ۴۵۰ هزار تن کک متالورژی فعال است، بازدید کرد.
بازدید مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات از کارخانه کک سازی طبس

بورس۲۴ : امیرحسین نادری، مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات، با حضور در کارخانه کک سازی طبس، از این واحد صنعتی که با ظرفیت تولید سالیانه ۴۵۰ هزار تن کک متالورژی فعال است، بازدید کرد.

نادری با اشاره به موقعیت مناسب شرکت کک که در جوار بزرگترین معادن زغال سنگ خاورمیانه قرار دارد، بر لزوم تامین خوراک از این معادن و شناسایی ظرفیت ها و معادنی که قابلیت تامین بهترین خوراک را دارند، تاکید نمود.

مدیرعامل هلدینگ «ومعادن» در جلسه با مدیران هلدینگ فلات ایرانیان و مدیرعامل، اعضای هیئت مدیره و مدیران شرکت کک، جهت افزایش تولید خواستار راه اندازی ۴ باتری باقیمانده از مجموع ۶ باتری در این مجتمع صنعتی شد.

همچنین با توجه به نیاز ذوب آهن اصفهان به کک متالورژی، وی خواستار تعامل بیشتر با این واحد بزرگ صنعتی و تولید محصول با کیفیت مدنظر ذوب آهن اصفهان، به عنوان بزرگترین مصرف کننده کک متالورژی در داخل کشور، شد.

نادری در ادامه از خط تولید کارخانه بازدید و از مدیران و کارگران شرکت که در شرایط سخت تحریم در جهت افزایش و رونق تولید تلاش می کنند، تشکر و قدردانی نمود.

یادآوری می شود کارخانه کک سازی طبس تنها کارخانه کک سازی به روش بازیافت حرارت در ایران است که می تواند سالانه با تولید کک در سایزهای مختلف، نیاز کارخانجات فولاد سازی، فروسیلیس و ریخته گری را تامین نماید.

منبع: روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات
"بورس ۲۴" دارنده مجوز مشاوره رسمی سرمایه گذاری از "بورس" روزانه ده ها محتوای خبری-تحلیلی را در اختیار شما مخاطب گرامی قرار می دهد ، بخشی از محتوای تولید شده به دلیل اثر گذاری مستقیم بر معاملات شما در بورس شامل پیش بینی جامع بازار ، تحلیل سهم ها ، سیگنال خرید و فروش ، معرفی هفتگی سبد سهام ، اخبار ویژه از شرکت ها ، مشاوره آنلاین و... به صورت ویژه ارائه می شود ، لذا پیشنهاد می گردد برای استفاده کامل از خدمات تحلیلی ، خبری و مشاوره ای این رسانه به خانواده بزرگ مشترکین ویژه بپیوندید.