بورس ٢۴ : شرکت های دارویی همیشه با افزایش نرخ و افزایش حاشیه سود خود با سازمان غذا و دارو دست و پنجه نرم می کنند. این شرکت ها عموما درخواست افزایش نرخ خود را به این سازمان ارائه می کنند و این سازمان مجوز مربوطه را صادر می کند...
شرکت ایران دارو از اخذ مجوز افزایش نرخ محصولاتش خبر داد

بورس۲۴ : شرکت های دارویی همیشه با افزایش نرخ و افزایش حاشیه سود خود با سازمان غذا و دارو دست و پنجه نرم می کنند. این شرکت ها عموما درخواست افزایش نرخ خود را به این سازمان ارائه می کنند و این سازمان مجوز مربوطه را صادر می کند.

در راستای این موضوع شرکت ایران دارو از دریافت مجوز تغییر بیش از ۱۰ درصد در نرخ فروش محصولات خبر داد.این شرکت اعلام کرد، نرخ محصولات دارویی اعم از کپسول مولتی ویتامین مینرال و قرص دایمیتیکون و قرص ویتامین سی جویدنی و ... افزایش یافته است.این افزایش نرخ می تواند تأثیرات مطلوبی بر روند فروش و سود آوری شرکت به همراه داشته باشد.

این شرکت که یکی از با سابقه ترین شرکت های دارویی ایران می باشد در سال 1343 با نام سیانامید کی بی سی در زمینی به مساحت 20.000 متر مربع در تهران تاسیس گردید ، در سال 1361 نام شرکت به ایران دارو تغییر و نوع شرکت به سهامی عام تبدیل شد. همچنین در سال 1380 ایران دارو با نماد دیران به عنوان سیصد و بیست و یکمین شرکت در فهرست شرکت های بورس اوراق بهادار درج گردید و در حال حاضر این شرکت جزء واحد های تولیدی شرکت سرمایه گذاری البرز می باشد.

محصولات این شرکت شامل داروهای ضد درد، داروهای قلبی عروقی، مکملهای تغذیه ای، داروهای گوارشی، داروهای اعصاب و روان و داروهای پوستی است.

شرکت ایران دارو در آخرین گزارش خود که در کدال منتشر کرده است در دوره یک ماهه اردیبهشت توانسته فروش 24 میلیارد تومانی را به ثبت برساند و این رقم از ابتدای سال مالی تا انتهای اردیبهشت به انداز 109 میلیارد تومان است.


"بورس ۲۴" دارنده مجوز مشاوره رسمی سرمایه گذاری از "بورس" روزانه ده ها محتوای خبری-تحلیلی را در اختیار شما مخاطب گرامی قرار می دهد ، بخشی از محتوای تولید شده به دلیل اثر گذاری مستقیم بر معاملات شما در بورس شامل پیش بینی جامع بازار ، تحلیل سهم ها ، سیگنال خرید و فروش ، معرفی هفتگی سبد سهام ، اخبار ویژه از شرکت ها ، مشاوره آنلاین و... به صورت ویژه ارائه می شود ، لذا پیشنهاد می گردد برای استفاده کامل از خدمات تحلیلی ، خبری و مشاوره ای این رسانه به خانواده بزرگ مشترکین ویژه بپیوندید.