شرکت البرز بالک با عرضه انواع مواد مؤثره دارویی با کیفیت برای درمان بیماری ها، در راستای ارتقای سلامت جامعه فعالیت می نماید. این شرکت در تحقق مأموریت خود، به طور متوازن به نیازهای کلیه ذینفعان خود (سهامداران، مشتریان، کارکنان، شرکاء، تأمین کنندگان و جامعه) توجه دارد. خطوط تولیدی شرکت البرز بالک شامل داروهای هورمونی، آنتی بیوتیک، داروهای عمومی است.
انعقاد قرار داد همکاری بین البرزبالک و سبحان دارو در تأمین مواد اولیه

بورس۲۴ : شرکت البرز بالک با عرضه انواع مواد مؤثره دارویی با کیفیت برای درمان بیماری ها، در راستای ارتقای سلامت جامعه فعالیت می نماید. این شرکت در تحقق مأموریت خود، به طور متوازن به نیازهای کلیه ذینفعان خود (سهامداران، مشتریان، کارکنان، شرکاء، تأمین کنندگان و جامعه) توجه دارد.

خطوط تولیدی شرکت البرز بالک شامل داروهای هورمونی، آنتی بیوتیک، داروهای عمومی است.

این شرکت جهت تامین مواد اولیه با شرکت سبحان دارو قرارداد همکاری منعقد کرده است. سبحان دارو که در سال 1355 با نام شرکت آرایشی بهداشتی سویران ( سهامی خاص ) و با مشارکت و دانش فنی نواریس طراحی و ساخته شده است.

این کارخانه در سال 1360 راه اندازی گردید و در سال 1364 به شرکت داروسازی سبحان تغییر نام یافت. این شرکت پس از تاسیس کارخانه و خطوط تولید جدید در سال 1383 به نام شرکت سبحان دارو (سهامی خاص) ثبت گردید. درسال 1384 نوع شرکت از سهامی خاص به سهامی عام تبدیل و با نماد (سبحان) در سال 1389 نام شرکت در فهرست شرکتهای ثبت شده در سازمان بورس اوراق بهادار درج گردید. سبحان دارو رتبه اول کشوری از لحاظ حجم تولید و پیشرو در تولید داروهای اعصاب و روان می‌باشد.

طی روزهای اخیر در راستای تقویت همکاری های درون گروهی، قرارداد تأمین مواد اولیه برای شرکت سبحان دارو توسط شرکت البرز بالک، منعقد گردید. این قرارداد ۴۶۵ میلیارد ریالی گامی مهم در استفاده از پتانسیل های هم افزایی در مجموعه گروه سرمایه گذاری البرز به شمار می رود.


"بورس ۲۴" دارنده مجوز مشاوره رسمی سرمایه گذاری از "بورس" روزانه ده ها محتوای خبری-تحلیلی را در اختیار شما مخاطب گرامی قرار می دهد ، بخشی از محتوای تولید شده به دلیل اثر گذاری مستقیم بر معاملات شما در بورس شامل پیش بینی جامع بازار ، تحلیل سهم ها ، سیگنال خرید و فروش ، معرفی هفتگی سبد سهام ، اخبار ویژه از شرکت ها ، مشاوره آنلاین و... به صورت ویژه ارائه می شود ، لذا پیشنهاد می گردد برای استفاده کامل از خدمات تحلیلی ، خبری و مشاوره ای این رسانه به خانواده بزرگ مشترکین ویژه بپیوندید.