حادثه واژگونی اتوبوس حامل خبرنگاران حوزه محیط زیست کشور در استان آذربایجان غربی و جان باختن ۲ بانوی خبرنگار و مجروح شدن تعدادی از آنان، موجب اندوه و تاثر عمیق گردید. اینجانب ضمن تکریم خدمات ارزشمند این خبرنگاران پر تلاش رسانه‌ های کشور که دغدغه‌ ای جز خدمت به میهن اسلامی را نداشتند، با خانواده‌ های داغدیده و اصحاب رسانه کشور ابراز همدردی می کنم و از درگاه خداوند متعال برای جان باختگان حادثه علو درجات و برای مجروحان آرزوی سلامتی و شفای عاجل دارم. لازم است دستگاه‌ های مسئول ضمن دلجویی از خانواده های این عزیزان سفر کرده، سریعا علل وقوع حادثه را بررسی و نسبت به ارایه گزارش آن اقدام کنند...
پیام تسلیت و دستور رییس‌ جمهور در پی درگذشت ٢ خبرنگار

بورس۲۴ : حسن روحانی رییس‌ جمهور در پی در گذشت 2 خبرنگار محیط زیست پیام تسلیت و دستوری صادر کرد.  

انا لله و انا الیه راجعون

حادثه واژگونی اتوبوس حامل خبرنگاران حوزه محیط زیست کشور در استان آذربایجان غربی و جان باختن ۲ بانوی خبرنگار و مجروح شدن تعدادی از آنان، موجب اندوه و تاثر عمیق گردید.

اینجانب ضمن تکریم خدمات ارزشمند این خبرنگاران پرتلاش رسانه‌ های کشور که دغدغه‌ ای جز خدمت به میهن اسلامی را نداشتند، با خانواده‌ های داغدیده و اصحاب رسانه کشور ابراز همدردی می کنم و از درگاه خداوند متعال برای جانباختگان حادثه علو درجات و برای مجروحان آرزوی سلامتی و شفای عاجل دارم.

لازم است دستگاه‌ های مسئول ضمن دلجویی از خانواده های این عزیزان سفر کرده، سریعا علل وقوع حادثه را بررسی و نسبت به ارایه گزارش آن اقدام کنند.

منبع: عصر ایران