با توجه به اهمیت آموزش نیروی انسانی، اولین ورکشاپ روابط عمومی هلدینگ سرمایه گذاری مس سرچشمه در روزهای ٢٩ و ٣٠ خرداد ماه در شهرسرچشمه برگزار می گردد.
اولین ورکشاپ روابط عمومی های شرکت های زیر مجموعه سرمایه گذاری مس سرچشمه

بورس۲۴ : با توجه به اهمیت آموزش نیروی انسانی، اولین ورکشاپ روابط عمومی هلدینگ سرمایه گذاری مس سرچشمه در روزهای 29 و 30 خرداد ماه در شهرسرچشمه برگزار می گردد.

حسام اسدی شکاری، مدیر روابط عمومی هلدینگ سرمایه گذاری مس سرچشمه، در این خصوص گفت : با در نظر گرفتن رویکرد مدیرعامل محترم آقای مهندس شمس، مبنی بر توسعه فعالیت های هلدینگ، هم افزایی، بهره وری و بهینه سازی فعالیت ها، ضرورت دارد در شرکت های تابعه اطالاعات و دانش روابط عمومی مورد توجه قرار بگیرد تا بتوانیم تصویر روشن و درستی از مجموعه هلدینگ سرمایه گذاری مس سرچشمه برای سهامداران و علاقه مندان به سهام این هلدینگ ایجاد کنیم. لذا پیرو همین اصل، اولین ورکشاپ تخصصی (مقدماتی)روابط عمومی، در روزهای 29 و 30 خرداد ماه1400 ویژه شرکت های مستقر در سرچشمه برگزار خواهد شد.

مدیر روابط عمومی هلدینگ سرمایه گذاری مس سرچشمه افزود: از آنجایی که اغلب شرکت های زیرمجموعه هلدینگ سرمایه گذاری مس سرچشمه در حال انجام مقدمات کار جهت ورود به بازار بورس کشور می باشند، لذا برخورداری از نیروهای متخصص و صاحب دانش روابط عمومی در این شرکت ها ضرورت دارد.

این دوره از ورکشاپ آموزشی، به صورت کارگاهی در شهر سرچشمه سالن شرکت راهوار مس برگزار می شود و در مرحله اول، مقدمات لازم در سه حوزه مهم روابط عمومی شامل : عکاسی، مبانی گرافیک و سخنوری و فن بیان ارایه خواهد شد.

منبع: روابط عمومی سرمایه گذاری مس سرچشمه


"بورس ۲۴" دارنده مجوز مشاوره رسمی سرمایه گذاری از "بورس" روزانه ده ها محتوای خبری-تحلیلی را در اختیار شما مخاطب گرامی قرار می دهد ، بخشی از محتوای تولید شده به دلیل اثر گذاری مستقیم بر معاملات شما در بورس شامل پیش بینی جامع بازار ، تحلیل سهم ها ، سیگنال خرید و فروش ، معرفی هفتگی سبد سهام ، اخبار ویژه از شرکت ها ، مشاوره آنلاین و... به صورت ویژه ارائه می شود ، لذا پیشنهاد می گردد برای استفاده کامل از خدمات تحلیلی ، خبری و مشاوره ای این رسانه به خانواده بزرگ مشترکین ویژه بپیوندید.