مدیر عامل شرکت ملی صنایع مس ایران، با اشاره به اینکه یک رنگی و یک دلی لازمه ابراز قدرت است، گفت: اگر شرکت مس و بقیه شرکت‌ ها در کشور در راستای...
مدیر عامل شرکت ملی صنایع مس ایران: با حضور حداکثری در انتخابات، قدرت کشور را به جهانیان نشان دهیم

بورس۲۴ : مدیر عامل شرکت ملی صنایع مس ایران، با اشاره به اینکه یک رنگی و یک دلی لازمه ابراز قدرت است، گفت: اگر شرکت مس و بقیه شرکت‌ ها در کشور در راستای تقویت ملی با تمام وجود کار می‌ کنند به این دلیل است که مشت نظام، کشور و مملکت پر باشد. 

او ادامه داد: لذا این قدرت است که باعث می‌ شود ما بتوانیم در مجامع بین‌المللی حرف‌مان را محکم بزنیم و نیز اگر قدرت داشته باشیم شرایط مساعدی پیش‌ رو خواهیم داشت.

به گزارش مس پرس، اردشیر سعد محمدی، در جشن دهه کرامت در جوار قبور شهدای گمنام شهر سرچشمه، دهه کرامت را تبریک گفت و در مورد انتخابات اظهار داشت: در انتخابات پیش‌ رو، حضور تک‌تک افراد و دادن رأی که به‌عنوان یک حق برای هر فرد وجود دارد، می‌تواند بیانگر این تفکر به تمام جهان باشد که مردم ما همه با هم و یکرنگ در کنار هم هستند.

وی ادامه داد: برای ابراز قدرت باید حضور پرشور در انتخابات داشت؛ انتخابات 1400 قطعاً شرایط جدیدی را برای کشور فراهم خواهد کرد.

مدیر عامل شرکت مس تصریح کرد: همه مدیون شهدا هستیم که جان خود را برای استقلال، نظام و جمهوری اسلامی دادند؛ درست است که آنها با خدا معامله کردند اما یادمان باشد ما مدیون آنها هستیم و پاسخگوییم؛ پس با حضور خود در انتخابات پاسخ خشنود کننده‌ای به شهدا بدهیم.

سعد محمدی ادامه داد: ما هم با خون شهدا میثاق مجدد می‌ بندیم که با تمام وجود برای ایجاد اشتغال و اقتصاد قوی و توسعه فرهنگی و اجتماعی تمام ذهن، روح و وقت‌ مان را در اختیار نیروهای انسانی و کارگران و... قرار دهیم تا بتوانند صادقانه تلاش کنند.

مدیر عامل شرکت مس همچنین خاطرنشان کرد: شرکت ملی صنایع مس ایران در راستای وظایف و تعهدات اخلاقی که برای اقتصاد کشور بر عهده دارد؛ در مسیر صعودی، سرمایه‌ گذاری می‌ کند و به وظایفش عمل می‌ کند؛ دغدغه مردم بحث اشتغال فرزندان‌ شان است؛ ما 101 هزار میلیارد تومان برای اجرای پروژه در صنعت مس سرمایه‌ گذاری کرده‌ ایم.

وی ادامه داد: ظرف 3 تا 4 سال آینده، شرکت مس جزو 10 کشور برتر دنیا در تولید مس خواهد بود و درآمد شرکت به 4.5 میلیارد دلار خواهد رسید. سعد محمدی تاکید کرد: شرکت مس نیازمند وفاق و همدلی، یکرنگی و دوستی است تا بتواند این مسیری را که برای خود تدوین کرده، با موفقیت طی کند.