دومین جشنواره ملی عکس تالاب و کویر میقان توسط موسسه فرهنگی هنری فرهنگ گستر خلاق با مشارکت شرکت معدنی املاح ایران، سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اراک و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی، برگزار شد...
افتتاح نمایشگاه مجازی آثار برگزیده دومین جشنواره ملی عکس تالاب و کویر میقان

بورس۲۴ : دومین جشنواره ملی عکس تالاب و کویر میقان توسط موسسه فرهنگی هنری فرهنگ گستر خلاق با مشارکت شرکت معدنی املاح ایران، سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اراک و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی، برگزار شد.

این جشنواره از ۱۸ فروردین ۱۴۰۰ آغاز شد و ۱۳۱ عکاس از سراسر کشور با تعداد نزدیک به ۱۴۰۰ اثر در جشنواره حضور یافتند که از این تعداد، پس از مرحله داوری ۲۳ عکس در بخش تالاب میقان و ۳۵ عکس در بخش تالاب های ایران برگزیده و به نمایشگاه مجازی جشنواره راه یافتند.

علاقمندان جهت مشاهده آثار برگزیده این جشنواره می توانند از طریق لینک مستقیم گالری مجازی دومین جشنواره ملی عکس تالاب و کویر میقان از تاریخ ۱۹ خرداد لغایت ۳ تیرماه به سایت دوربین.نت مراجعه نمایند.

منبع: روابط عمومی شرکت معدنی املاح ایران


"بورس ۲۴" دارنده مجوز مشاوره رسمی سرمایه گذاری از "بورس" روزانه ده ها محتوای خبری-تحلیلی را در اختیار شما مخاطب گرامی قرار می دهد ، بخشی از محتوای تولید شده به دلیل اثر گذاری مستقیم بر معاملات شما در بورس شامل پیش بینی جامع بازار ، تحلیل سهم ها ، سیگنال خرید و فروش ، معرفی هفتگی سبد سهام ، اخبار ویژه از شرکت ها ، مشاوره آنلاین و... به صورت ویژه ارائه می شود ، لذا پیشنهاد می گردد برای استفاده کامل از خدمات تحلیلی ، خبری و مشاوره ای این رسانه به خانواده بزرگ مشترکین ویژه بپیوندید.