سود نقدی سهامداران حقیقی "آریا"، ١٠ روز پس از برگزاری مجمع عمومی عادی سالانه شرکت پرداخت شد.
٩٣٠ هزار سهامدار آریا سود گرفتند/ رکوردزنی «آریا» در پرداخت سود سهامداران

بورس۲۴ : سود نقدی سهامداران حقیقی "آریا"، 10 روز پس از برگزاری مجمع عمومی عادی سالانه شرکت پرداخت شد.

حامد جمالی مدیر مالی شرکت پلیمر آریاساسول گفت: همزمان با برگزاری مجمع عمومی عادی سالانه آریا در 28 اردیبهشت ماه جاری، تقسیم 11،500 ریال سود نقدی به ازای هر سهم به تصویب رسید که بر این اساس 96 درصد سود بین صاحبان سهام تقسیم شد.

جمالی افزود: همچنین به منظور رفاه حال سهامداران آریا، پرداخت سریع سود نقدی مصوب مجمع از طریق سامانه سجام در دستور کار قرار گرفت بر اساس برنامه زمانبندی منتشره در سامانه کدال، سود سهام سهامداران حقیقی شرکت پلیمر آریا ساسول در 8 خرداد 1400 از طریق سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه به حساب بانکی که سهامداران در سامانه سجام اعلام نموده‌اند، واریز شد.

مدیر مالی شرکت پلیمر آریاساسول بیان داشت: از حدود یک میلون نفر سهامداران حقیقی آریا سود نقدی حدود 930 هزار نفر به حساب بانکی آنان واریز و سود سهام حدود 70 هزار نفر دیگر نیز در صورتی که در سامانه سجام ثبت نام خود را تکمیل کنند به حسابی که در سامانه سجام اعلام داشته‌اند، واریز خواهد شد. همچنین سود سهام صندوق‌های سرمایه‌گذاری، سبدگردان‌ها و سایر سهامداران حقوقی نیز بر اساس اطلاعیه زمانبندی پرداخت سود منتشره در سامانه کدال در وجه شماره حساب بانکی معرفی شده توسط آنان پرداخت می‌شود.


"بورس ۲۴" دارنده مجوز مشاوره رسمی سرمایه گذاری از "بورس" روزانه ده ها محتوای خبری-تحلیلی را در اختیار شما مخاطب گرامی قرار می دهد ، بخشی از محتوای تولید شده به دلیل اثر گذاری مستقیم بر معاملات شما در بورس شامل پیش بینی جامع بازار ، تحلیل سهم ها ، سیگنال خرید و فروش ، معرفی هفتگی سبد سهام ، اخبار ویژه از شرکت ها ، مشاوره آنلاین و... به صورت ویژه ارائه می شود ، لذا پیشنهاد می گردد برای استفاده کامل از خدمات تحلیلی ، خبری و مشاوره ای این رسانه به خانواده بزرگ مشترکین ویژه بپیوندید.