تامین مالی برای یکی از بزرگترین هلدینگ‌های سرمایه‌گذاری حوزه انرژی با انتشار اوراق توسط تامین سرمایه امین صورت گرفت.
پایان پذیره‌نویسی انتشار اوراق اجاره شرکت گسترش انرژی پاسارگاد

بورس۲۴ : تامین مالی برای یکی از بزرگترین هلدینگ‌های سرمایه‌گذاری حوزه انرژی با انتشار اوراق توسط تامین سرمایه امین صورت گرفت.

مدیرعامل تامین سرمایه امین از پذیره‌نویسی و بازارگردانی اوراق اجاره شرکت گسترش انرژی پاسارگاد به مبلغ ۱۳.۵۰۰ میلیارد ریال خبر داد.

سلمان خادم‌الملّه با اعلام این خبر افزود: امروز یکشنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۳/۰۲، انتشار این اوراق با سود ۱۸ درصد پذیره‌نویسی شد.

وی افزود: ضامن این اوراق بانک پاسارگاد است، نرخ اوراق مذکور ۱۸ درصد سالانه، با پرداخت‌های ۱۲ ماه یکبار از تاریخ انتشار و دوره اوراق نیز ۴ ساله می‌باشد که عرضه این اوراق با تعهد پذیره‌نویسی تامین سرمایه امین صورت گرفت.

مدیر عامل تامین سرمایه امین افزود: عامل فروش اوراق کارگزاری پاسارگاد، بازارگردانی و تعهد پذیره‌نویسی این اوراق را شرکت تأمین سرمایه امین بر عهده دارد.

منبع: روابط عمومی تامین سرمایه امین


"بورس ۲۴" دارنده مجوز مشاوره رسمی سرمایه گذاری از "بورس" روزانه ده ها محتوای خبری-تحلیلی را در اختیار شما مخاطب گرامی قرار می دهد ، بخشی از محتوای تولید شده به دلیل اثر گذاری مستقیم بر معاملات شما در بورس شامل پیش بینی جامع بازار ، تحلیل سهم ها ، سیگنال خرید و فروش ، معرفی هفتگی سبد سهام ، اخبار ویژه از شرکت ها ، مشاوره آنلاین و... به صورت ویژه ارائه می شود ، لذا پیشنهاد می گردد برای استفاده کامل از خدمات تحلیلی ، خبری و مشاوره ای این رسانه به خانواده بزرگ مشترکین ویژه بپیوندید.