رییس ستاد دیه استان اصفهان، با اشاره به آزادی زندانیان غیر عمد در ماه مبارک رمضان اظهار کرد: از ابتدای ماه مبارک رمضان تاکنون بیش از...

بورس۲۴رییس ستاد دیه استان اصفهان گفت: تاکنون بیش از ۲۰۰میلیارد ریال برای آزادی زندانیان جرایم غیر عمد در استان اصفهان جمع آوری شده است، که سهم فولاد مبارکه بیش از ۱۰ درصد بوده است و این کمک خیران فولاد مبارکه تحسین برانگیز است.

اسدالله گرجی‌ زاده با اشاره به آزادی زندانیان غیر عمد در ماه مبارک رمضان اظهار کرد: از ابتدای ماه مبارک رمضان تاکنون بیش از ۲۰۰ میلیارد ریال برای آزادی زندانیان جرایم غیر عمد در استان اصفهان جمع آوری شده است، که نسبت به مدت مشابه در سال گذشته رشد ۳۵ درصدی به همراه داشته است.

وی افزود: در ماه مبارک رمضان ۱۳۳ نفر از زندانیان جرایم غیر عمد از زندان های استان اصفهان آزاد شده اند.

رییس ستاد دیه استان اصفهان توضیح داد: پرونده زندانیان جرایم غیر عمد پس از دو ماه ماندن در زندان به ستاد دیه استان اصفهان منتقل می شود و در یک ماه گذشته پرونده هایی که زیر ۲۰۰ میلیون تومان بود بررسی و با کمک خیران و مردم اصفهان زمینه آزادی این افراد فراهم شد.

وی اضافه کرد: برای آزادی زندانیان جرایم غیر عمد گذشت از محل شکایت مهم است و در ماه مبارک رمضان خیران اصفهانی با مبالغ بسیار اندک زمینه آزادی بسیاری از زندانیان جرایم غیر عمد را فراهم کردند که سرآمد کشور شده است.

گرجی زاده با تاکید بر اهمیت ایفای مسئولیت اجتماعی شرکت فولاد مبارکه در آزاد سازی زندانیان جرایم غیر عمد تصریح کرد: در شب گذشته خیران فولاد مبارکه در برنامه «یک شهر ضیافت» ۲۰ میلیارد ریال کمک نقدی و ۱۰۰ بسته معیشتی به ارزش ۲ میلیارد ریال را برای آزادی زندانیان جرایم غیر عمد تخصیص دادند که جای تشکر و قدردانی دارد.

وی افزود: نمی توان به طور دقیق اعلام کرد که این کمک خیران فولاد مبارکه منجر به آزادی چه تعداد زندانی جرایم غیر عمد می شود، چرا که روند آزادسازی هر زندانی متفاوت است و سهم فولاد مبارکه در این اقدام خیر، بیش از ۱۰ درصد بوده است که در خور تحسین است.