مقیمی از افزایش ۲۵ درصدی تعداد تولید این خودروساز در سال آینده خبر داد و گفت: در بخش تجاری و سنگین نیز تولید ۸ هزار و ۲۰۰ دستگاه خودرو را هدف‌ گذاری کرده ‌ایم، که...
مدیر عامل ایران‌ خودرو: افزایش ۲۵ درصدی تولید در سال آینده رقم می خورد

بورس۲۴مدیر عامل گروه صنعتی ایران‌ خودرو از افزایش ۲۵ درصدی تعداد تولید این خودروساز در سال آینده خبر داد و گفت: در بخش تجاری و سنگین نیز تولید ۸ هزار و ۲۰۰ دستگاه خودرو را هدف‌ گذاری کرده ‌ایم.

 به گزارش ایکوپرس فرشاد مقیمی، در مراسم رونمایی از پلتفرم جامع خدمات خودرویی «بسپُر» گفت: جهش تولید در ایران‌خودرو فقط در حوزه تولید نبوده و در حوزه خدمات پس از فروش نیز اقدامات موثری انجام داده ‌ایم.

وی طراحی پلتفرم خدمات جامع خودرویی را اقدام مهمی در همگام شدن با تغییرات جهانی دانست و گفت: با بهره‌برداری از این پلتفرم، به سمت افزایش خدمات الکترونیک و ایجاد تحول در خدمات پس از فروش حرکت خواهیم کرد.

مقیمی ارایه خدمات شفاف، سریع و آسان را از اهداف طراحی این پلتفرم دانست و گفت: با تعامل مناسبی که با شرکت‌ های بیمه ‌ای داریم، چشم ‌انداز روشنی برای توسعه خدمات از طریق این اپلیکیشن پیش ‌بینی کرده ‌ایم؛ این پلتفرم به هیچ برندی محدود نیست و خودرو با هر نام و نشانی می‌تواند از این زیرساخت استفاده کند.

مدیر عامل گروه صنعتی ایران ‌خودرو گفت: علاوه بر خدمت انتقال سرنشین که دغدغه بسیاری از مردم است، خدمات سرویس در محل نیز از خدمات این پلتفرم است.

مقیمی با تاکید بر این‌ که هدف ما افزایش رضایت مشتریان است، گفت: با طرح‌ های بهبود متعددی که در حوزه خدمات پس از فروش اجرا کرده ‌ایم، میزان شکایت در سال ۹۹ نسبت به سال گذشته کاهش ۵۰ درصدی داشته است، اما هدف ما صرفا کاهش شکایت نیست، بلکه با تعریف و اجرای برنامه‌ های بهبود، به دنبال افزایش رضایت مشتریان از محصول و خدمات هستیم.

وی تصریح کرد: تمام نمایندگی ‌ها در این پلتفرم می ‌توانند شرکت کنند ‌و خدمات ارایه دهند؛ با استفاده از این پلتفرم می ‌توان بازاریابی خوبی برای ارایه خدمات انجام داد‌.


"بورس ۲۴" دارنده مجوز مشاوره رسمی سرمایه گذاری از "بورس" روزانه ده ها محتوای خبری-تحلیلی را در اختیار شما مخاطب گرامی قرار می دهد ، بخشی از محتوای تولید شده به دلیل اثر گذاری مستقیم بر معاملات شما در بورس شامل پیش بینی جامع بازار ، تحلیل سهم ها ، سیگنال خرید و فروش ، معرفی هفتگی سبد سهام ، اخبار ویژه از شرکت ها ، مشاوره آنلاین و... به صورت ویژه ارائه می شود ، لذا پیشنهاد می گردد برای استفاده کامل از خدمات تحلیلی ، خبری و مشاوره ای این رسانه به خانواده بزرگ مشترکین ویژه بپیوندید.