نائب رئیس مجلس و چند تن از نمایندگان مردم تهران در بهارستان، از اقدامات حمایتی همراه اول در مناطق زلزله‌زده استان کهگیلویه و بویراحمد تقدیر و تشکر کردند...

بورس۲۴ :  نائب رئیس مجلس و چند تن از نمایندگان مردم تهران در بهارستان، از اقدامات حمایتی همراه اول در مناطق زلزله‌زده استان کهگیلویه و بویراحمد تقدیر و تشکر کردند.

همراه اول در راستای ایفای نقش مسؤولیت اجتماعی، ضمن اعزام تیم یاری رسان و توزیع اقلام خوراکی و بسته‌ های حمایتی در مناطق زلزله‌ زده استان کهگیلویه و بویراحمد، گزارشی از اقدامات خود به تعدادی از نمایندگان مجلس حاضر در منطقه ارائه داد.

سید یاسر رایگانی، سخنگوی همراه اول که از روز گذشته به‌ همراه تیمی به مناطق زلزله‌زده رفته است، گزارشی از پایداری و وضعیت شبکه همراه اول در این مناطق و اقدامات حمایتی این اپراتور به علی نیکزاد، نائب رئیس مجلس، احمد نادری و علی خضریان نمایندگان مردم تهران در بهارستان ارائه داد.

علی نیکزاد نیز ضمن استماع گزارش عملکرد فنی و همچنین اقدام حمایتی همراه اول از مردم مناطق زلزله زده، فعالیت ‌های اپراتور اول در زمینه مسؤولیت اجتماعی را ارزنده توصیف و از همراه اول بابت مجموع این اقدامات تقدیر و تشکر کرد.