شرکت تامین سرمایه امین در ادامه پروژه‌های خود در تامین مالی بخش انرژی کشور و به منظور تامین منابع مالی توسعه بخش نیروگاهی، برای دومین بار برای تامین مالی بخش دولتی و حاکمیتی در تامین نیروی برق کشور برای شرکت مادر تخصصی تولید نیروی برق حرارتی اقدام به انتشار ٧،٠٠٠ میلیارد ریال اوراق سلف موازی استاندارد برق نموده است.
 انتشاراوراقی دیگر توسط تامین سرمایه امین

شرکت تامین سرمایه امین در ادامه پروژه‌های خود در تامین مالی بخش انرژی کشور و به منظور تامین منابع مالی توسعه بخش نیروگاهی، برای دومین بار برای تامین مالی بخش دولتی و حاکمیتی در تامین نیروی برق کشور برای شرکت مادر تخصصی تولید نیروی برق حرارتی اقدام به انتشار 7،000 میلیارد ریال اوراق سلف موازی استاندارد برق نموده است که از این طریق منابع مالی پایدار، به صرفه و بلند مدت را در اختیار ناشر قرار داده است که بهره‌مندی از این اوراق می­تواند گشایش مهمی در تامین مبالغ قابل توجه ریالی در این حوزه باشد که به حفظ و توسعه ظرفیت تولید برق در کشور کمک شایانی خواهد نمود.

شرکت تامین سرمایه امین به عنوان یک هدف استراتژیک نسبت به افزایش شناخت و گردآوری داده‌های این صنایع و هم‌چنین برنامه‌ریزی برای ارائه خدمات مالی به این حوزه اقدام کرده است.

لازم به ذکر است شرکت مادر تخصصی تولید نیروی برق حرارتی، که در واقع حدود 42 درصد از ظرفیت نیروگاه‌های تولید برق حرارتی کل کشور را به خود اختصاص داده است و به منظور تامین بخش از منابع مالی مورد نیاز جهت اجرای طرح‌های توسعه خود اقدام به انتشار اوراق سلف موازی استاندارد برق به مبلغ 13،579 میلیون ریال کرده است که در مرحله اول این انتشار به مبلغ 6،579 میلیون ریال در تاریخ 23/10/1399 پذیره‌نویسی شد و در مرحله دوم به مبلغ 7،000 میلیارد ریال نیز امروز مورخ 05/12/1399 شروع شده است.

لازم به ذکر است مشاور پذیرش، متعهد پذیره‌نویسی و بازارگردان این اوراق شرکت تامین سرمایه امین است، نرخ اوراق 18.5 الی 19 درصد سالانه و عمر اوراق دو ساله می‌باشد.

منبع: روابط عمومی شرکت تامین سرمایه امین


"بورس ۲۴" دارنده مجوز مشاوره رسمی سرمایه گذاری از "بورس" روزانه ده ها محتوای خبری-تحلیلی را در اختیار شما مخاطب گرامی قرار می دهد ، بخشی از محتوای تولید شده به دلیل اثر گذاری مستقیم بر معاملات شما در بورس شامل پیش بینی جامع بازار ، تحلیل سهم ها ، سیگنال خرید و فروش ، معرفی هفتگی سبد سهام ، اخبار ویژه از شرکت ها ، مشاوره آنلاین و... به صورت ویژه ارائه می شود ، لذا پیشنهاد می گردد برای استفاده کامل از خدمات تحلیلی ، خبری و مشاوره ای این رسانه به خانواده بزرگ مشترکین ویژه بپیوندید.