برات کریمی در نشست هم ‌اندیشی مدیران و رؤسای شعب بانک دی که امروز با رعایت حداکثری پروتکل ‌های بهداشتی در سالن تلاش برگزار شد، با بیان اینکه...

بورس۲۴ : مدیر عامل بانک دی با اشاره به دریافت موافقت بانک مرکزی با افزایش سرمایه بانک و تلاش برای اخذ مجوز سازمان بورس در همین راستا گفت: با ثبت نهایی افزایش سرمایه در آینده نزدیک، انتظار طولانی ‌مدت سهامداران و کارکنان برای افزایش سرمایه، به‌زودی محقق می ‌شود.

برات کریمی در نشست هم ‌اندیشی مدیران و رؤسای شعب بانک دی که امروز با رعایت حداکثری پروتکل ‌های بهداشتی در سالن تلاش برگزار شد، با بیان اینکه شیوع ویروس کرونا طی یک سال گذشته تبعات مختلفی بر اقتصاد گذاشته است، گفت: متأسفانه این بیماری نه تنها به کسب ‌و کارهای خرد ضربه زد، بلکه کل اقتصاد کشور را نیز متأثر کرد. همچنین این ویروس بسیاری از کارکنان بانک‌ ها را نیز درگیر کرد و باعث درگذشت تعداد قابل توجهی از آنها شد که یادشان همیشه در دل ما زنده است.

وی با اشاره به افزایش فشار ناشی از اعمال تحریم‌های ناجوانمردانه علیه کشورمان در سال جاری همزمان با فشار ناشی از شیوع بیماری کرونا، افزود: ایجاد نوسان در نرخ سهام بانک‌ها و نیز افزایش نرخ سود بازار بین بانکی از نتایج شرایط پیش‌آمده بود که امیدواریم در سال آینده این وضعیت بهبود یابد.

مدیر عامل بانک دی در ادامه به تشریح شاخص‌های بهبود یافته این بانک در سال جاری پرداخت و اظهار کرد: کاهش شدید NPL و زیان انباشته و افزایش بهبود کیفیت خدمات بانکی از مهم‌ ترین اقدامات صورت ‌گرفته است.