مجمع شرکت نیروکلر امروز به منظور انتخاب اعضای هیات مدیره برگزار شد.
سه کرسی هیات مدیره «شکلر» به «شیران» رسید

بورس۲۴ : مجمع شرکت نیروکلر امروز به منظور انتخاب اعضای هیات مدیره برگزار شد. در این مجمع، شیران و مجموعه های همکار، سه کرسی هیات مدیره «شکلر» را گرفتند.

تاپیکو ( هلدینگ نفت و گاز تامین)، هلدینگ سلولزی تاپیکو ( صنعت سلولزی گسترش نوین)، صنایع شیمیایی ایران، خدمات بازرگانی بندری ایران و لیزینگ صنعت و معدن 5 کاندیدای عضویت در هیات مدیره «شکلر» بودند که هر 5 شرکت به عضویت هیات مدیره درآمدند.

با این حساب شیران با کسب سه کرسی هیات مدیره، لیدر نیروکلر شد.

گفتنی است شرکت های لیزینگ صنعت و معدن و خدمات بازرگانی بندری ایران از زیرمجموعه های «شیران» هستند.

خبر تکمیلی...

شکلر در مسیر تحول

شیران با تصاحب سه کرسی هیات مدیره در مجمع روز بیست بهمن ماه مدیریت شکلر را در دست گرفت تا نوید بخش تحول در این شرکت شیمیایی جویای نام باشد.

شیران که طی دو سال گذشته با عملکرد فوق العاده خود به غول شیمیایی بازار سرمایه تبدیل شده است، از مدت ها پیش با خرید سهام شکلر به مدیریت شکلر وارد شده بود اما روز بیست بهمن ماه تیر خلاص را شلیک کرد و با تصاحب سه کرسی هیات مدیره عملا مدیریت شکلر را به دست گرفت .

شیران اعلام کرده است با استراتژی توسعه فعالیت ها و تنوع بخشی به محصولات و تکمیل زنجیره ارزش محصولات خود از جمله محصول نرمال پارافین جهت تولید محصولات مشترک مانند پارافین کلره اقدام به خرید شکلر و سرمایه گذاری با نگاه بلند مدت در این شیمیایی جویای نام (شکلر) کرده است .

با این تغییر مدیریتی و انتقال مدیریت از تاپیکو به شیران بی شک شاهد تحول بنیادین شکلر خواهیم بود .

همزمان با این تغییر و تحول در شکلر، صورت های مالی منتهی به آذر ۹۹ شرکت بازرگانی و خدمات بندری ایران، دیگر شرکت زیرمجموعه شیران نیز منتشر شد که نشان داد این شرکت هم یک سال رویایی با سود اعجاب انگیز حدود سه هزار میلیارد ریالی را پشت سر گذاشته است (سود سال قبل خدمات بندری هزار میلیارد ریال بوده است) . خدمات بندری در حال طی کردن فرآیند پذیرش در فرا بورس است.

نگاهی به تحولات شیران نشان می دهد در سال ۱۴۰۰ باید منتظر اخبار فوق العاده ای از شیران و دو شرکت زیر مجموعه اش (شکلر و خدمات بندری) باشیم.


"بورس ۲۴" دارنده مجوز مشاوره رسمی سرمایه گذاری از "بورس" روزانه ده ها محتوای خبری-تحلیلی را در اختیار شما مخاطب گرامی قرار می دهد ، بخشی از محتوای تولید شده به دلیل اثر گذاری مستقیم بر معاملات شما در بورس شامل پیش بینی جامع بازار ، تحلیل سهم ها ، سیگنال خرید و فروش ، معرفی هفتگی سبد سهام ، اخبار ویژه از شرکت ها ، مشاوره آنلاین و... به صورت ویژه ارائه می شود ، لذا پیشنهاد می گردد برای استفاده کامل از خدمات تحلیلی ، خبری و مشاوره ای این رسانه به خانواده بزرگ مشترکین ویژه بپیوندید.