بورس ٢۴ : نخستین جلسه هیات مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار پس از انتصاب رئیس جدید این نهاد ، فردا ۹ صبح در ساختمان ملاصدرا برگزار می شود. در جلسه روز دوشنبه انتخابات داخلی به منظور تعیین رئیس و نائب رئیس هیات مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار برگزار خواهد شد.

بورس۲۴ : نخستین جلسه هیات مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار پس از انتصاب رئیس جدید این نهاد ، فردا ۹ صبح در ساختمان ملاصدرا برگزار می شود.

در جلسه روز دوشنبه انتخابات داخلی به منظور تعیین رئیس و نائب رئیس هیات مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار برگزار خواهد شد.

خبرنگار بورس۲۴ مطلع شد : محمد حسن ابراهیمی سروعلیا معاون فعلی نظارت بر بورس ها و ناشران در این جلسه احتمالا" به عنوان نائب رئیس هیات مدیره انتخاب و معرفی می شود.

آنچه از خبرها برمی آید : دو عضو فعلی هیات مدیره سازمان به زودی از این سمت کناره گیری خواهند کرد.

اعضای هیأت مدیره فعلی سازمان بورس و اوراق بهادار، در حال حاضر شامل محمد علی دهقان دهنوی رییس سازمان و رئیس هیأت مدیره و دبیر شورای عالی بورس ، احمد جاویدی نایب رییس هیأت مدیره و معاون اجرایی،محمدرضا معتمد عضو هیأت مدیره و معاون نظارت بر نهادهای مالی،جعفر جمالی عضو هیأت مدیره و معاون حقوقی و محمد حسن ابراهیمی سروعلیا عضو هیأت مدیره معاون نظارت بر بورس‌ها و ناشران هستند.

گفته می شود ، رئیس جدید سازمان بورس و اوراق بهادار در 4 روز گذشته جلسات پرترافیکی را با اهالی بازار سرمایه و بازیگران اثر گذار از جمله مدیران بانک ها و حقوقی ها داشته و حتی امروز در جلسه مهمی در کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی به توافقات خوبی با اعضای کمیسیون مزبور در خصوص پایان قیمت گذاری دستوری فولاد رسیده است.