مرکز آموزش‌های مجازی دانشگاه الزهرا(س) اقدام به برگذاری دوره MBA علم داده و معاملات الگوریتیمی نموده است تا دانش‌پذیران را با شیوه‌های نوین معاملاتی و کاربردهای علم داده در اقتصاد و مالی آشنا کند. دانشپذیران در پایان این دوره توانایی تولید الگوریتم‌های اختصاصی در بازار سرمایه داخل و خارج را کسب خواهند کرد.

بورس۲۴ : مرکز آموزش‌های مجازی دانشگاه الزهرا(س) اقدام به برگذاری دوره MBA علم داده و معاملات الگوریتیمی نموده است تا دانش‌پذیران را با شیوه‌های نوین معاملاتی و کاربردهای علم داده در اقتصاد و مالی آشنا کند. دانشپذیران در پایان این دوره توانایی تولید الگوریتم‌های اختصاصی در بازار سرمایه داخل و خارج را کسب خواهند کرد.

افراد با شرکت در این دوره می‌توانند گواهینامه MBA دوره‌های کوتاه مدت دانشگاه الزهرا (س) را کسب نموده و از دانش اساتید مطرح بازار سرمایه ایران و حوزه علم داده بهره‌مند شوند. لازم به ذکر است طی این دوره، دروس کاربردی مطابق با دانش روز دنیا به دانش‌پذیران ارائه خواهد شد.

دانش‌پذیران در این دوره اصول سرمایه‌گذاری و نحوه استفاده از الگوهای معاملاتی را به صورت عملی آموزش می‌بینند. همچنین، آن‌ها با یادگیری 3 زبان برنامه‌نویسی R، پایتون و Julia به همراه انواع مدل‌های اقتصادی و علم داده می‌توانند به درستی داده‌ها را دسته‌بندی و مصور کرده و تحلیل درستی انجام دهند.

این آموزش‌ها به شرکت‌کنندگان امکان یادگیری ماشینی را در اقتصاد مالی در کنار هوش تجاری می‌دهد. طول این دوره 27 واحد به همراه پایان‌نامه است که از ابتدای اسفند آغاز خواهد شد. از ابتدای بهمن‌ماه، ثبت‌نام‌کنندگان درحال مصاحبه برای تعیین پذیرفته‌شدگان نهایی هستند.