مراسم تقدیر از کشتی‌گیران برتر لیگ برتر کشتی آزاد و فرنگی در سال ١٣٩٩ در محل شرکت تامین سرمایه امین برگزار شد. در مراسمی که در تاریخ ٩٩.١١.٧ با حضور علیرضا دبیر، رئیس فدراسیون کشتی، مهدی نصیرزاده، رئیس سازمان لیگ فدراسیون کشتی و جمعی از کشتی‌گیران برتر برگزار شد، خادم‌الملّه، مدیرعامل تامین سرمایه امین، ضمن آرزوی موفقیت برای کشتی‌گیران برترگفت: شما یک فرصت بزرگ تاریخی پیش‌رو دارید و چشم امید تمام مردم ایران در مسابقات المپیک توکیو ١۴٠٠ به شما عزیزان است تا ضمن کسب حداقل ۴ مدال رنگارنگ، برای ایران افتخارآفرینی نمایید، این یکی از آرزوهای ماست و شما عزیزان قطعا این توفیق را خواهید داشت. t.me/AminFardaFund
تامین سرمایه امین از کشتی‌گیران برتر ایران تقدیر کرد

مراسم تقدیر از کشتی‌گیران برتر لیگ برتر کشتی آزاد و فرنگی در سال 1399 در محل شرکت تامین سرمایه امین برگزار شد.

در مراسمی که در تاریخ 99.11.7 با حضور علیرضا دبیر، رئیس فدراسیون کشتی، مهدی نصیرزاده، رئیس سازمان لیگ فدراسیون کشتی و جمعی از کشتی‌گیران برتر برگزار شد، خادم‌الملّه، مدیرعامل تامین سرمایه امین، ضمن آرزوی موفقیت برای کشتی‌گیران برترگفت: شما یک فرصت بزرگ تاریخی پیش‌رو دارید و چشم امید تمام مردم ایران در مسابقات المپیک توکیو 1400 به شما عزیزان است تا ضمن کسب حداقل 4 مدال رنگارنگ، برای ایران افتخارآفرینی نمایید، این یکی از آرزوهای ماست و شما عزیزان قطعا این توفیق را خواهید داشت.

خادم‌الملّه افزود: مطابق قولی که در ابتدای برگزاری لیگ برتر کشتی داده بودیم و با حمایت از نسل آینده این رشته ورزشی در ایران، به 4 نفر از کشتی‌گیران برتر که توسط کمیته فنی انتخاب شده‌اند، واحدهای صندوق امین یکم فردا اهدا می‌نماییم.

وی ادامه داد: صندوق سرمایه‌گذاری امین یکم فردا، یکی از صندوق‌های پرمعامله و پرطرفدار در ایران، از مجموعه صندوق‌های سرمایه‌گذاری تحت مدیریت این شرکت می‌باشد که با افزایش سقف این صندوق تا مبلغ 10 هزار میلیارد تومان فرصت کسب سود روز شمار مناسبی را برای همه افراد فراهم کرده است. ضمناً حمایت این صندوق از لیگ برتر کشتی منجر به اقبال عموم مردم به سرمایه‌گذاری در این صندوق شده است.

همچنین در بخشی دیگر از مراسم، عبدالمهدی نصیرزاده، رئیس سازمان لیگ فدراسیون کشتی، ضمن آرزوی موفقیت برای کشتی‌گیران برتر، به معرفی کشتی‌گیران برتر پرداخت و گفت: حسن یزدانی، قهرمان المپیک و جهان، بدون باخت، کیان محمودجانلو با شکست قهرمان سال 2019 و بدون باخت، علی موسی‌زاده با 21 سال سن و بدون باخت و امیر عبدی با 18 سال سن و بدون باخت از نگاه کمیته فنی لیگ برتر به عنوان کشتی‌گیران برتر انتخاب شدند.

در ادامه علیرضا دبیر، رئیس فدراسیون کشتی، ضمن قدردانی از توجه و همراهی شرکت تامین سرمایه امین به عنوان حامی لیگ برتر کشتی گفت: سرمایه‌گذاری در کشتی نوعی مبارزه با آسیب‌های اجتماعی می‌باشد که ضمن پر کردن اوقات فراغت، ذکات مال نیز است. دبیر در ادامه افزود: امیدواریم که کشتی‌گیران عزیز با کسب نتایج درخشان دل مردم ایران را شاد کنند.

در ادامه مدیرعامل تامین سرمایه امین با تقدیم لوح تقدیر و واحد صندوق امین یکم فردا به کشتی‌گیران برتر از آنان تجلیل کردند.

منبع: روابط عمومی تامین سرمایه امین


"بورس ۲۴" دارنده مجوز مشاوره رسمی سرمایه گذاری از "بورس" روزانه ده ها محتوای خبری-تحلیلی را در اختیار شما مخاطب گرامی قرار می دهد ، بخشی از محتوای تولید شده به دلیل اثر گذاری مستقیم بر معاملات شما در بورس شامل پیش بینی جامع بازار ، تحلیل سهم ها ، سیگنال خرید و فروش ، معرفی هفتگی سبد سهام ، اخبار ویژه از شرکت ها ، مشاوره آنلاین و... به صورت ویژه ارائه می شود ، لذا پیشنهاد می گردد برای استفاده کامل از خدمات تحلیلی ، خبری و مشاوره ای این رسانه به خانواده بزرگ مشترکین ویژه بپیوندید.